x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Świerk właściwości fizyczne


Świerk właściwości fizyczne Gęstość Świerk i twardości porównywalnej do sosny drewnianą rączką jest znacznie bardziej skomplikowana. Świerk ma małe żywicznych, wysoka odporność na pękanie, wiele rundy węzłów na przekroju stycznym. Drewno jednolicie biała ze złotą barwę od dawna jest w stanie utrzymać naturalny kolor. Ze względu na swoją miękkość, świerk, jak sosna, nie należy stosować do podłóg w miejscach, gdzie będzie stale narażone obcasy lub gdy meble zostaną zainstalowane na nogi z małym obszarem wsparcia. Ale w domu to pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat w ciepłych kolorach drewna światła.

W lesie, świerk uprawiać jedną macierzystych z kilku oddziałów na dole i wyjątkowo prosty. Wolny od gałęzi pnia się w takich warunkach 25 m, a całkowita wysokość drzewa 60 m, średnicy od 0,4 do 1,2 m, a maksymalnie o 2 m. W terenie otwartym jest większa w oleju Korony i sękaty wzrasta tułowia. Drewno, białawy lub lekko żółtawo-białe z jedwabisty połysk, a twardziel i biel nie wyróżniają się kolorem. Pod wpływem światła ciemnieje i ma żółto-brązowy odcień.

Domów Drewnianych TOP-Projekty

Słoje różnią się wyraźnie, a kolor światła drewna wczesnego płynnie w ciemności później granice słojów jasno określone. Podobnie jak inne iglaki drewna świerkowego ma znaczny kieszeni kanały żywiczne i stanowiących przekrój światła przerywana wzór. Ta funkcja nie jest jodła, która pozwala na odróżnienie ich od siebie. Inną różnicą jest położenie oddziałów na łodydze: gałązki jodły od pnia jest zwykle pod kątem prostym, dlatego tułowia pozostało z nich cały blask i świerkowych gałęzi odbiegających od pnia pod kątem i oznaczenia owalne.

Drewna świerkowego jest bardzo miękka i ma średnią gęstość 470 kg / m³ przy 12-15% wilgotności. Wraz ze wzrostem szerokości pierścieni drzew (i związane z nim spadek odsetka późnego drewna), gęstość zmniejsza się, właściwości mechaniczne także pogorszenie - odpowiednio nadaje się do budowy jest drewno sosnowe z szerokimi słoje od 4 do 6 mm (DIN 4074-1) [4]. Właściwości mechaniczne drewna takiej niskiej gęstości o bardzo dobrych, więc świerk jest wykorzystywany jako budynek i drewna strukturalnych. Jednakże, w surowej postaci krótko pod wpływem świerk pogodowych, a kontakt z podłożem, szybko gnije, do użytku na zewnątrz, to drewno musi być odpowiednio poddane obróbce chemicznej. W tym samym czasie świerk ma stosunkowo niski propityvaemostyu, wilgotność 20%, oraz związane z grzybów utraty zapobiec impregnacji.

El łatwo obsługiwane piłowania, strugania, frezowania i innych technik, śruby połączenie, gwoździe i klej i bez problemów, ale wynika z wysokiej sękaty, pęcherze żywiczne i związanych z nimi warunków dla wzrostu naprężeń wewnętrznych może zmienić swój kształt po użyciu. Malowania, lakierowania i barwienia nie sprawia problemów.

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:

index.pl?act=PRODUCT&id=184Więcej informacji na ten temat:
Właściwości elektrofizyczne grzybów uprawnych
Drewno właściwości fizyczne
Długowieczność domu z drewna
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!