x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Suche bale lite profilowane

Suche bale lite profilowane  Suche bale lite profilowane

Do produkcji profilowanego suszonego bala firma „Archiline" stosuje drewno sosnowe, które suszy się w komorze próżniowej, gdzie uzyskuje się wilgotność na poziomie 9-15%. Takie parametry skutkują minimalnymi skurczami materiału w późniejszym okresie oraz pozwalają na skrócenie czasu montażu.

Wysuszone już drewno profiluje się, by nadać mu odpowiedni kształt. Otrzymane lite bale profilowane mają frezy na górnej i dolnej powierzchni by umożliwić dokładne połączenie pomiędzy nimi na tzw. „własne pióro". Powierzchnie boczne są równe i nie wymagają już dalszego szlifowania mechanicznego. Budulec dostarczony na budowę w takiej postaci nie potrzebuje żadnej dodatkowej obróbki.Obecnie do budowy domów większość klientów wybiera właśnie lite bale suszone profilowane. Takie rozwiązanie jest ekologiczne bo nie stosuje się żadnych klei jak w przypadku bali klejonych, pozwala skrócić czas budowy oraz łączy w sobie względnie niską cenę z wysoką jakością i komfortem.

Suche bale lite profilowane

Nowoczesna konstrukcja oparta jest na doświadczeniach poprzednich pokoleń. Biorąc pod uwagę obecne trendy, technologie zostały rozszerzone, dostosowane do wymogów współczesności. Proces ten nie kończy się dzisiaj. Jak to jest transformacja, dobrze świadczy o stypendium drewna: loguje obróbka stali w użytkowej drewna.

W szczególności, profilowane ich odpowiednicy dzisiaj stały się najbardziej popytu na rynku budowlanym. Dom z drewna będzie stać w kształcie przez dziesięciolecia, ale jest to jedyna zaleta tego materiału budowlanego. Shaped drewna - to stosunkowo nowy rodzaj materiału budowlanego. Stosowany jest do budowy domów mieszkalnych, domków jednorodzinnych, budynków gospodarczych, łaźnie. Z zastrzeżeniem wszelkich norm technologicznych domu z baru jest ciepły i akceptowalne dla środowiska do długotrwałego pobytu w nim. Ponieważ belki "oddychać" w domu atmosfery zwiększy zdrowia ludzkiego.

Domy zbudowane są z drewna, tektury falistej do 2,5 miesiąca i jest przedmiotem planowania nieruchomości, produkcji fundacji i innych związanych z tym prac. Cena domu zależy od wielu czynników, więc początkowo nie można nazwać, ale będzie znacznie niższa niż w warunkach budowy domu z bloki, cegły. W tym artykule zajmiemy się wszystkimi aspektami realizacji projektu i montażu domów drewnianych z profilowanych prętów. W zasadzie możemy przyjąć projekty domów drewnianych z garażem lub dwupiętrowym domku.

Korzyści z budowy bar w kształcie drewnianego domuWielu z tych, którzy planują budowę domu z baru, odnosząc się do deweloperów, są ustawione na co mają zapłacić wygórowaną cenę, więc początkowo zorientowana na projekty domów małych obszarach. Co więcej, nie rozważyć możliwość budowy domu dwukondygnacyjny, wierząc, że będzie to tylko zwiększy ich koszty. W rzeczywistości, wszystko, co nie jest, jak się wydaje. Dziś stworzyliśmy ogromną liczbę projektów w różnych kategoriach cenowych, więc łatwo jest wybrać ten, który spełni możliwości finansowych.

Zauważ, że nie jest w domu parterowym z baru, który przez ich wartość przekracza Dwupiętrowy i pół do dwóch razy. To jest ze względu na złożoność i fundament, i wykorzystania niektórych decyzji architektonicznych. Korzystanie z drewna ukształtowaną jako głównego materiału budowlanego, a to ma sposób ekonomiczny budowy budynku mieszkalnego. Korzyści te nie są ograniczone do tego.Zalety drewna falistej:-regular Wybrany projekt może pomieścić do domu z baru na małej działce; Na etapie projektowania przedsięwzięcia może wprowadzić zmiany w układzie pokoi, czyli Optymalizacja strefowe dostępne mieszkalnych Powierzchnia; Jest to stosunkowo mały koszt urządzenia fundamentu i dachem;-fast Budowa domów z profilowanej belce;

Drevesina Charakteryzuje się doskonałą wydajność z oszczędnością ciepła, więc w domu z baru jest ciepły nawet w mrozie; profilny Belki wytwarzany w fabryce, a więc nie wymagają dodatkowej obróbki; Mały Procent skurczu (mniej niż domu z bali); profilirovanny bar daje możliwość budowania ściany bez przerw; compound z "cierniem w rowku" poprawia właściwości termiczne ścian; House Zbudowany z profilowanej grubości wiązki 20 cm nie wymaga dodatkowej izolacji.

Funkcje produkcji drewna falistej Technologia produkcji materiału budowlanego składa się z następujących etapów: zagotovka pręty kwadratowe / prostokątne przekrój; their Sprawdź geometrii; Sprawdź Z braku węzłów, dotykając, pęknięć itp.; Przeprowadzenie procedury profilowania belki.
Wszystkie operacje technologiczne wykonywane na sprzęcie wysokiej precyzji, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktów wyjście. Takie drewno idealnie do siebie, co nie pozwala na wilgoć się wewnątrz kołka, a tym samym nie jest zwilżanie drewna i jego skręcaniu. Produkowany jest z wysokiej jakości materiału wysokiej jakości do domu z baru.

Suche bale lite profilowane

Projekt drewnianego domu z profilowanego drewnaShaped drewna - materiału, który wymaga specjalnego podejścia przy opracowywaniu projektu domu drewnianego. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, do obliczenia zdolności operacyjnych wielu elementów. Oczywiście, nie możemy tego zrobić bez udziału ekspertów, tak aby rozwijać projekt sam w sobie nie jest tego warta.Wielu deweloperów, w tym, oferujemy gotowe projekty modelowe bezpłatne, jeżeli budowa domu z drewna profilowanego zostaną uporządkowane od nich. Projekty te zostały już obliczone ceny materiałów budowlanych i pracy (średnio), co pozwala mieć pomysł kosztów całego projektu.

Rama Obudowa powinna być zaprojektowana z wariacjami w glebie, w zależności od sezonu. Tak więc, po jakiej cenie będzie zarządzać budowy domu zależy od profilowanej barze. Nasza produkcja produkuje wiązki kształcie przekroju 100h150mm do 220h240mm.

Najwygodniejszym i popularnym ma kształt przekroju wiązki 200h150mm. Dom z drewna nie wymagają dodatkowego ocieplenia. Pierwsze etapy montażu domu w kształcie drewnaPłyta Backer. Są one umieszczone w przybliżeniu na środku podłoża. Ważne jest, aby wyrównać narożników w celu uzyskania czystego domu. Mocowanie płyt za pomocą kotew.

Układanie wieńców. Gdy podstawa jest gotowy do przeprowadzenia układania stosu koronę. Wstępnie powierzchnia piwnicy istnieją dwie lub trzy warstwy pokrycia dachowego, to znaczy, wykonywane hydroizolacji.Hipoteka korony jest umieszczony na pokładzie Backer. Najwięcej "ciepłe" narożników jest metodą nacinania "w Oblò." Korona pokładzie i podłączyć albo Nagel lub kotwicę. Pierwsza korona jest zalecane, aby tak szeroki, co najmniej 200x200 mm wstępnie z jego antyseptyczne. Ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na wybór VAN: nie mogą być popękane, z węzłów.

Należy pamiętać, że profilowany pasek być numerowane, co pozwoli je do łóżka bez przerw. Następnie druga korona znajduje się w pierwszym, a następnie po przekątnej jest weryfikowana, a wysokość poziomej ściany jest zbudowana. Przed rozpoczęciem wiercenia otworu na kołek, zaleca się, aby tymczasowo belki przybić, że nie przesuwa się.

W realizacji budowy domów drewnianych z profilowanych prętów, można często usłyszeć zalecenia w tej obligacji bloków mogą być prowadzone nie tylko z drewnianych kołków i metalowych prętów, gwoździe 200 mm. Należy zauważyć, że użycie materiału nie zawsze jest dopuszczalne, a to ze względu na fakt, że jest zdolny do kondensacji wilgoci na powierzchni ze względu na różnice temperatur. Wilgoć z kolei przyczynia się do gnicia drewna i korozję metalu. Dlatego kołki drewniane belki są realną więź rozwiązaniem.

Doświadczeni eksperci radzą, aby produkować szpilki wykonane z brzozy i osiki - najbardziej gęsta w strukturze drzewa. Średnica Nagel nie może być mniejsza niż 25 mm, a jego długość - połowa grubości zastosowanego drewna. Na przykład, belki 145 mm, długość zapiąć Nagel 245 mm. Próbuje się kierować kołki o rozstawie nie większym niż 1,5 m. Firma na budowy domów drewnianych wykorzystuje Nagel osika sekcja 27h27mm własnej produkcji.Po przykład belki, jeden na drugim, górny jest usuwana, i jest umieszczony na dolnej grzejnika. Z reguły stosowane pościel lub juty mrugnięcia. W miejscach poniżej otworów ustalających w izolacji, aby otwory, tak że podczas jazdy za Nagel nie jest "przeciągnięty" do siebie, a nie w celu przemieszczenia izolacji. Prawo młotkiem Nagel jest zagłębiony drewna przez co najmniej 1 cm.

Parowanie ściany i stawów Zamek-narożneKolejne korony ułożone jak opisano powyżej. Jedyne wyjaśnienie na ścianach pionowych i poziomych - narożników są weryfikowane i zaizolowane. Korony są utrzymywane razem w szachownicę. Szczegółowy opis wszystkich możliwych blokad w budowie domów z drewna są widoczne.

Na wysokości 3 m korony górny interfejs z belek. Ich komunikacja odbywa się za pomocą specjalnych wkładek, takich jak wsporników kątowych.
Prace te można uniknąć, jeśli zakup nowego domu z baru, kontaktując się z naszą firmą. Dopuszczalne może wybrać opcję, aby zobaczyć katalog domów drewnianych.

Umieszczenie dachu drewna falistejZe względu na fakt, że Dom ukształtowanej drewna osiada z czasem, wytyczne dotyczące dachu, istnieje kilka zaleceń. W szczególności zabronione jest silne przywiązanie do krokwi i dwuspadowym mauerlat. Jeśli nie spełniają tego wymogu, w trakcie roku prostej dachu. Wyjściem z sytuacji może służyć jako gotowy do użycia systemu kratownicowe w postaci trójkątów równoramiennych.

Będą one polegać na mauerlat, ale nie wyciśnięte, a to zapewni domu z ugięcia dachu. Ponadto, w ramach projektu powinny być dostarczone do korzystania z szelki, podpór i belek, które zapewniają wytrzymałość dachu.

Suche bale lite profilowane

Gables są uszczelnione krawędziach płyt, lub też z drewna. Nad krokwiami nadziewane skrzynię. Materiał pokrycia dachowe wybrano na podstawie smaku i praktycznych: Miękkie kafle, łupków, kafle, profnasil, Onduline.

Montaż okien i drzwi w domu z profilowanym drewnaW związku z tym, że drewniany dom z paska kurczy instalacja okna i drzwi, zaleca się wykonać w ciągu roku. W tym samym czasie, nie wiele stosowania takiej praktyki, ponieważ Znaleźliśmy inne sposoby ochrony okien i drzwi z zakłóceń fakt, że dom "idzie".

Po pierwsze, trzeba wyciąć idealnie dopasowane otwory. Można to zrobić za pomocą poziomu i plac.Podczas dokonywania zbiór elementów ścianki profilowanej bara firmy wszystkie okna i drzwi będą dokonane w ścisłej zależności od wielkości projektu.

Po drugie, jest włożony w otwór ramy okna / drzwi, który jest zamocowany za pomocą śrub, ale na bokach szczeliny dylatacyjnej 5-7 cm skurczu. Następnie otwory są wypełnione miękką zapenivayutsya lub izolacji, na przykład lnovatinom.

Po trzecie, są zawieszone ramy okienne, skrzydła drzwi i zamyka, aby zapobiec ewentualnemu powstawaniu uprzedzeń.
Izolacja cieplna domów i obróbki drewna falistej

Po około 6-12 miesięcy, gdy do domu z baru całkowicie opadnie, to powinny być sprawdzane pod kątem pęknięć, szczelin między prętami. Wszystko to wymaga ocieplenia. Użyciu takiej samej izolacji, które w trakcie budowy domu.

Dla lepszej izolacji zastosowano technologię zawiasach elewacji. To powinien być stosowany tylko wełnę mineralną. Spowodowane jest to zdolnością drewna "oddychać".

Aby chronić drewno z żuka szlifierka, gnicie używane szamb, a także różne lakiery. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy mieści jedną piętrowe zbudowane z drewna o małej podstawy. To z pewnością nie jest to dom projekt w stylu francuskim, ale jeszcze do przyjęcia wariant stosunkowo tanie mieszkania.Koszt domy z profilowanych prętówNawet na etapie prac projektowych, można obliczyć przybliżony koszt domu z baru. Musisz dodać następujące koszty: The Koszt drewna w domu; The Koszt usług transportowych; The Koszt instalacji.

Należy zauważyć, że cena drewna jest jednym z najbardziej dostępne ze względu na zaawansowanych materiałów i surowców firm. Ponadto, cena końcowa może być pod wpływem dodatkowych rodzajów prac, projektu przebudowy, korzystanie z droższych materiałów. W tym samym czasie, zawsze możesz zaoszczędzić pieniądze. Na przykład, jeśli używasz typowy projekt domu o kształcie drewna.

Usługa jest "dom z drewna pod klucz", aby uniknąć wydatków na transport materiałów budowlanych. Zawsze można odmówić z usług, które można wykonać samodzielnie. Lepiej jest najpierw wybrać profil, nie jest to możliwe, aby zapisać się na izolację domu.

Nasza firma oferuje swoim potencjalnym klientom najkorzystniejsze warunki współpracy w dziedzinie konstrukcji drewnianej. Jesteśmy gotowi do realizacji projektów o dowolnej złożoności. To może być nie tylko domy, wille, kąpiele, ale również budynki gospodarcze, kawiarnie, restauracje, hotele i wiele innych. Aby to zrobić, mamy wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej jakości sprzęt.

Suche bale lite profilowane

W praktyce stosujemy świerkowa i uprawiane w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego w obwodzie witebskim - region wysunięty na północ kraju, gdzie dostęp do najlepszych surowców do produkcji kłód, drewna i innych materiałów budowlanych.

Od 11 lat jesteśmy w stanie zrealizować ponad 500 projektów, nie tylko na Białorusi, ale również w wielu innych krajach, w tym Rosji, gdzie, jak wiadomo, jest bardzo wysoka konkurencja na rynku drewnianego budownictwa mieszkaniowego. Mamy do wyboru do odpowiedzialności za obowiązkowego przestrzegania wymagań technologicznych, instalacji. Jesteśmy gotowi do tworzenia projektów od podstaw, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi eksperci wiedzą jak do realizacji projektu przy najniższych kosztach, a to jest bardzo ważne w naszych czasach, gdy kryzys w gospodarce światowej pogłębił. W ten sposób staramy się sprostać naszym klientom we wszystkim, w rzeczywistości, jesteśmy gotowi nie tylko praktyczne, ale również wsparcie doradcze. Pozwoli to upewnić się, że każdy w naszym bogatym doświadczeniem, profesjonalizm.

Stale doskonalimy swoje możliwości pracy rośnie, zwłaszcza technologiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrobić tylko najlepszych klientów z całego, nie ma na rynkuSuche bale lite profilowane

Suche bale lite profilowaneZobacz więcej:

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:

Jeśli jesteś zainteresowany produktem suche bale lite profilowane , możesz:
Połączenie:
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!