x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m² Duży podmiejski dom na dwie rodziny czasami nazywają „duplex", w języku rosyjskim też używa się nazwę „błokirowannyj". Podstawową różnicą tego domu od innych, jest jedna wspólna ściana, jednak osobne wejścia i całkowicie odrębne dwie części domu z pokojami do zamieszkania. Taki dom to wygodna propozycja dla dwóch rodzin, gdyż zmniejsza koszty budowy. Jedna cześć domu ma 3 sypialni i dwie łazienki, druga część dwie sypialni i jedną łazienkę.

ilość pokoi8
Powierzchnia mieszkalna165,55 m2
Powierzchnia zabudowy435,26 m2
Powierzchnia dachu447,00 m2
Powierzchnia parteru201,19 m2
Powierzchnia pierwszego piętra160,74 m2
Kubatura174,89 m3
Materiał (możliwy jest wybór według żądanie klienta)Drewno profilowane sztucznie suszone 220x150


Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Dom drewniany na dwie rodziny 507 m² Dom drewniany na dwie rodziny 507 m²

Zbuduj dom dla dwóch rodzin jest zawsze łatwiejsze i tańsze. Zwłaszcza, gdy dom został pierwotnie zaprojektowany go do takich celów. Nasza firma oferuje najlepszą ofertę na swoim drewnianym domu, który będzie w stanie dogadać się z wygodą zaledwie dwóch dużych rodzin, to tylko o łącznej powierzchni 508 m² (żyjących Space - 165 mkw). Ale nie tylko imponujące rozmiary przyciąga dom.

Architekci stworzyli budynku w taki sposób, że członkowie rodzin 2 nie pokrywają się ze sobą: ścianka wewnętrzna jest zupełnie "w ciemno", a wejścia do domu - inna. Zatem możliwość autonomicznego osiągnąć każdy zamieszkania rodziny. Dom jest podzielony na dwie kondygnacje, rozplanowane w następujący sposób: dwa salony, pięć pokoi, dwie kuchnie połączone z jadalnią, dwie sale, trzy łazienki i pralnię, a także innym pomieszczeniu technicznym przeznaczenia. Funkcjonalność domu przedłużony o obecności tarasy, garaż, szopa dla samochodu.

Dom jest zbudowany z suchym profilowanej belce (Fornir klejony warstwowo). Na murowe (box) potrzebuje około 175 metrów sześciennych materiału ściennego. Tak więc, potrzeba nie tyle materiałem budowlanym, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. rozsądne podejście pozwoliło architektom zaprojektować dom, który może być zbudowany w relatywnie niewielkie pieniądze. Jest to bardzo dobra oferta.

1. Najlepsze projekty domów drewnianych można znaleźć tutaj.

2. Więcej projektów można znaleźć na rosyjskiej wersji naszej strony internetowej. 3. Zobacz jeden z naszych najlepszych projektów domów.

4. Zobacz naszą stronę internetową w języku niemieckim.

5. Ceny możesz zobaczyć tutaj.

6. Inspirowani przez nasze domy drewniane!
Jeśli jesteś zainteresowany produktem dom drewniany na dwie rodziny 507 m² , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Projekty domów drewnianych ponad 400m²

  Domki letniskowe Piętrowy pięciopokojowy dom z garażem na dwa samochody i otwartym tarasem, jest wykonany z drewna profilowanego 200x150 mm. Powierzchnia zabudowy wynosi 405 m2, powierzchnia parteru – 302 m2, powierzchnia pierwszego piętra ...
   Piętrowy dom na dwie rodziny, ma osiem pokoi i dwa garaży. Powierzchnia zabudowy wynosi 453 m2, powierzchnia parteru – 178 m2, powierzchnia pierwszego piętra – 178 m2, powierzchnia dachu 401 m2, kubatura – 102 m3. Dom jest wykonany ...
   © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!