x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Wystawa budowlana „BUDEXPO - 2020” Mińsk, 20-23 maja 2020 r

Międzynarodowa wystawa specjalistyczna „BUDEXPO - 2020” 20-23 maja 2020 r

W maju 2020 r. W Mińsku odbędzie się międzynarodowa specjalistyczna wystawa BUDEXPO - 2020. Miejsce: Mińsk, 14 Pobediteley av., (BelExpo)

To coroczne wydarzenie jest uważane za jedno z największych, w którym zawsze bierze udział ponad 300 organizacji działających w branży budowlanej nie tylko na Białorusi, ale także w Holandii, Polsce, na Litwie, w Rosji, Chinach, Niemczech, we Włoszech itp.

Możesz odwiedzić wystawę „BUDEXPO - 2020” w Mińsku:

Organizatorami tej specjalistycznej wystawy BUDEXPO-2020 będą: Związek Architektów, Związek Budowniczych, BNTU, NIISM, Instytuty NIPTIS, RUE Stroytekhnorm, Gosstandart, Ministerstwo Energii, Przemysłu, Architektury i Budownictwa oraz Biuro Prezydenta Republiki Białorusi.

Planuje się, że wystawę BUDEXPO 2020 odwiedzi co najmniej 25 tysięcy osób, wśród których z pewnością znajdą się szefowie firm budowlanych, struktury inwestycyjne, przedstawiciele usług i działów rządowych, producenci materiałów budowlanych, sprzętu technologicznego oraz dziennikarze z mediów branżowych i także osoby prywatne zainteresowane uzyskaniem wysokiej jakości usług budowlanych.

W ramach wystawy BUDEXPO 2020 odbędzie się Forum Biznesu dla profesjonalistów budowlanych. Jego program obejmuje pracę „okrągłych stołów” z udziałem wiodących ekspertów branżowych (przedstawicieli organów państwowych, instytutów badawczych, szefów prywatnych firm itp.), Seminariów informacyjnych, warsztatów szkoleniowych oraz kontaktów i wymian operacyjnych.

W części praktycznej Forum Biznesu zostaną omówione najważniejsze programy branżowe obowiązujące w Republice Białorusi. W szczególności aktualizowane są kwestie budownictwa mieszkaniowego w kraju, budowy białoruskiej elektrowni jądrowej, budowy, a także modernizacji przedsiębiorstw przemysłowych, ich nowej budowy nie tylko na Białorusi, ale także w krajach sąsiednich i poza nią. Szczególną uwagę zwraca się na budowę dróg w Republice Białorusi.

Możesz uczestniczyć w Forum Biznesowym za darmo.

Zobacz projekt domu z belek klejonych „Biały Dom”

Wystawa „BUDEXPO-2020” jest także dziełem salonów:

- Domy drewniane i szkieletowe. Konstrukcja niskiego wzrostu;

- nieruchomości;

- Fasada i dach;

- Materiały dekoracyjne i dekoracyjne;

- Konstrukcja cyfrowa.

Na pierwszy plan wysunięto drewniane budownictwo mieszkaniowe, które dziś stało się wiodącym obszarem. Coraz więcej osób na Białorusi i w Europie Zachodniej jest skłonnych do posiadania domu z profilowanego drewna, domku z drewna klejonego lub domu z bali. Te materiały ścienne można przypisać materiałom nowej generacji, które, w zależności od rozwoju technologii obróbki drewna, są ulepszane. Poprawiając jakość materiałów budowlanych, domy drewniane również poprawiają się jakościowo. Produkty te w pełni spełniają wymagania środowiskowe, zasady harmonijnego rozwoju osadnictwa. Dziś na rynku nieruchomości, co w pełni potwierdza wystawa BUDEXPO-2020, istnieje tendencja do wzrostu popytu na domy drewniane. W związku z tym powstają liczne i różnorodne projekty domów z drewna, które można bezpłatnie pobrać. Możliwe jest również zamówienie projektu domu z profilowanej belki w firmie specjalizującej się w budownictwie drewnianym.

Wystawa „BUDEXPO-2020” to wyjątkowe wydarzenie, w pełni odzwierciedlające etapy rozwoju branży budowlanej. Jeśli mówimy o budowie domów drewnianych, istnieje wyraźna tendencja do zmniejszania kosztów budowanych obiektów przy równoległym wzroście ich wydajności. Nowoczesna technologia pozwala nam produkować zestawy drewnianych domów, których cena nie przekracza 10 tysięcy euro! Według ekspertów ta cena jest nadal wartością progową i w najbliższej przyszłości nie oczekuje się znacznego obniżenia ceny gotowych zestawów domów drewnianych. Nie oznacza to jednak, że producenci domów drewnianych nie starają się oferować swoich usług klientom na coraz korzystniejszych warunkach. Teraz obstawiają obniżenie kosztów usług budowlanych, dzięki którym domy z drewna profilowanego, domy z drewna klejonego, domy z bali będą jeszcze bardziej dostępne dla ogółu społeczeństwa. A to w pełni odzwierciedli wystawę BUDEXPO 2020, na której zaprezentowana zostanie szeroka gama urządzeń do obróbki drewna spełniających wymagania rynku. Dzięki temu uczestnicy tego wydarzenia będą mogli w pełni ocenić nie tylko swoje możliwości technologiczne, ale także skorelować je ze swoim miejscem na rynku nieruchomości, przewidzieć perspektywy na najbliższą przyszłość i określić priorytety dalszego rozwoju.

Nowoczesny drewniany dom nie jest domem zbudowanym 40-30 lat temu. Jest to zaawansowana technologicznie konstrukcja, w której każdy jego element jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Nie ma w nim miejsca na zimne mosty między belkami, nie ma skurczu drewnianych elementów krytycznych dla integralności ścian. Dlatego dom z drewna pozostaje ciepły nawet po wielu latach jego aktywnego użytkowania.

Również na wystawie „BUDEXPO-2020” uwaga zostanie zwrócona na taki kierunek, jak domy szkieletowe, stojące niżej niżej, za domami z tablicy. Oczywiście przedstawiciele odpowiednich firm mają coś do powiedzenia na temat tego rodzaju budownictwa mieszkaniowego.

Na wystawie zostanie powiedziane wiele nowych rzeczy o pokryciach dachowych, metodach budowania dachów na budynkach zaprojektowanych dla różnych potrzeb. Główne właściwości użytkowe domu wykonanego z drewna zależą od jakości dachu. Dach stanowi ochronę przed burzami, opadami, dlatego powinien być mocny, stabilny wobec najróżniejszych elementów. W mniejszym stopniu przyczynia się do tego fundament domu drewnianego. Wystawa BUDEXPO 2020 poświęci wiele uwagi tym technologiom, które przydadzą się wielu osobom, które chcą tanio zbudować dom.

Tania budowa domu nie oznacza korzystania z podstawowych wykończeń i materiałów budowlanych. Współczesny przemysł oferuje szerokie możliwości osiągnięcia głównego celu: taniej budowy pięknego domu. O tym, że jest to możliwe, dowiedzą się uczestnicy wystawy BUDEXPO-2020, którzy pokażą i porozmawiają o materiałach, technologiach, które radykalnie zmieniają ideę drewnianego budownictwa mieszkaniowego, tworząc stabilną opinię publiczną, że każdy może zbudować drewniany dom na Białorusi.

Kolejnym obszarem, który zostanie podkreślony na wystawie BUDEXPO 2020, jest budownictwo cyfrowe. Termin ten odnosi się do technologii komputerowej, która pozwala symulować, rozwijać projekty domów drewnianych, biorąc pod uwagę życzenia klienta i jego możliwości finansowe. Korzystanie z nowego oprogramowania jest wymogiem obecnego momentu, w którym załamał się komponent finansowy wielu krajów świata, co nie mogło nie wpłynąć na dochody ludności. Tanie budowanie domów z drewna powinno być rodzajem odpowiedzi wyspecjalizowanych firm na niekorzystną sytuację finansową, która rozwija się obecnie na świecie. A wystawa BUDEXPO-2020 jest właśnie tym oknem, po sprawdzeniu, w którym każdy producent domów drewnianych powinien zmienić orientację na nowe warunki pracy.

Sekcje tematyczne wystawy „BUDEXPO-2020”:

- odpowiednie technologie projektowania w budownictwie, naprawie i dekoracji;

- prefabrykowane budynki mieszkalne, budynki przemysłowe, konstrukcje;

- wyroby żelbetowe;

- suche mieszanki budowlane;

- sztuczny / naturalny kamień;

- materiały drewniane;

- cegła;

- pokrycia dachowe;

- szalunki;

- sprzęt przemysłowy i budowlany;

- materiały do ​​izolacji hydro, cieplnej, akustycznej;

- schody, balustrady schodowe;

- kucie sztuki;

- konstrukcje metalowe;

- płytki chodnikowe i ceramiczne;

- farby i lakiery;

- chemia budowlana;

- tapeta;

- pokrycia ścienne;

- podłogi;

- okna, witraże;

- metalowe drzwi wejściowe

- drzwi wewnętrzne

- bramy garażowe / przemysłowe;

- profesjonalne narzędzie;

- sprzęt elektryczny;

- narzędzia do nadzoru wideo i ograniczenia dostępu;

- sprzęt oświetleniowy;

- projektowanie, budowa budynków mieszkalnych i biurowych;

- projektowanie i budowa obiektów przemysłowych i energetycznych;

- architektura;

- produkty / technologie zastępujące import;

- bezpieczeństwo konstrukcji;

- mechanizmy i maszyny;

- maszyny do budowy dróg

Systemy inżynieryjne:

- systemy grzewcze, gazowe, energetyczne, wodociągowe / kanalizacyjne;

- uzdatnianie wody;

- systemy wentylacyjne, klimatyzacja;

- urządzenia energetyczne;

- kotły i wymienniki ciepła;

- urządzenia blokujące i regulujące;

- rury, pompy i armatura.

Na wystawie BUDEXPO-2020 Archiline Log Houses zaprezentuje swoje produkty i usługi, których działalność związana jest z projektowaniem, produkcją i budową domów drewnianych z profilowanych belek klejonych i okrąglaków.

Adres: 220049 Republika Białorusi, Mińsk, ul. Niekrasow 114, biuro 49 Telefon: tel. +375 17 287 80 20

OFICJALNA STRONA ORGANIZATORA

Wystawa budowlana „BUDEXPO - 2020” Mińsk 2020

OFICJALNA STRONA ORGANIZATORA
Jeśli jesteś zainteresowany produktem wystawa budowlana „budexpo - 2020” mińsk, 20-23 maja 2020 r , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Wystawy budowlane

  Wystawa budowlana „DOM DREWNIANY. WIOSNA-2020 ” Czas: 12, 13, 14 i 15 marca 2020 r. Moskwa Adres wystawy: Moskwa, KROKUS EXPO Pawilon nr 3, sala nr 14 Powierzchnia wystawiennicza: 18 000 m2 Sponsor informacji: Magazyn „Drewniane ...
  © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
  "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                  

  Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

  Napisz do nas, jesteśmy online!