x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Zimowe domy z klejonych belek

Zimowe domy z klejonych belek Zimowe domy z klejonych belek

Na nowym rynku nieruchomości popularność zyskuje trend taki, jak budownictwo zimowe pod klucz. Takie domy mają wiele wyjątkowych właściwości eksploatacyjnych, jednym z kluczowych jest minimalny procent strat ciepła, który osiąga się dzięki dodatkowej izolacji belek, poddasza, dachu i fundamentu. Nie są to jednak wszystkie niuanse, które należy omówić. Dom zimowy jest również wyjątkowy, ponieważ jego ściany szybko się nagrzewają z włączeniem ogrzewania i przez długi czas utrzymują ciepło w pomieszczeniach. Dom zimowy: jaka jest jego specyfika, czym różnią się domy zimowe od zwykłych domów, ile kosztuje dom zimowy z belek klejonych (dom zimowy z bali)? Postaramy się wyjaśnić te i inne pytania w tym artykule.
Budowa małego, ale przytulnego domu z drewna klejonego „Bright":
Klienci budowali głównie, aby spędzać wakacje i weekendy poza miastem. Autorzy projektu w domu stworzyli atmosferę komfortu i mierzonego rytmu życia, czego w mieście nie wystarcza, dlatego architekci zaproponowali opcję dekoracji wnętrz w spokojnych, delikatnych kolorach, dodając kilka jasnych akcentów. Na zewnątrz, która wydaje się dość zwarta, wnętrze domu robi wrażenie przeciwne głównie ze względu na brak nakładania się. Aby zaprojektować fasady, użyj odcieni szaroniebieskich:Zawiera dom zimowy

Dom zimowy służy jako indywidualny lub rodzinny dom wakacyjny. Z reguły jest budowany w malowniczych miejscach: gdzieś w pobliżu skraju lasu, w górzystym lub górzystym terenie, w pobliżu pięknych naturalnych zbiorników wodnych itp. Oznacza to, że odwiedzają zimowy dom kilka razy w roku. Ale to nie jedyna opcja korzystania z tego budynku mieszkalnego. Z reguły budowany jest drewniany dom z drewna, aby rozwijać turystykę i przyciągać wczasowiczów. Budowane są również domy zimowe pod klucz, aby umożliwić im całoroczny pobyt.

Jego główną zaletą jest zwiększona izolacja cieplna, a co za tym idzie, właściwości dźwiękochłonne. Osiąga się to dzięki zastosowaniu specjalnej technologii do montażu elementów ściennych i dodatkowej pracy nad izolacją. W rzeczywistości najbardziej zwyczajny dom z baru można przekształcić w zimowy, jeśli uzupełnisz go materiałami termoizolacyjnymi. Tylko w tym przypadku koszt budowy znacznie wzrośnie. Dlaczego Faktem jest, że dom zimowy został pierwotnie zaprojektowany z „futrem" i zostanie to uwzględnione przez budowniczych w ich pracy, co nie doprowadzi do nadmiernego wykorzystania materiałów budowlanych, jak ma to miejsce, gdy decydują się na ocieplenie najbardziej zwyczajnego drewnianego domu. Tak, ten środek jest konieczny, ale kosztowny. W każdym razie budowa zimowego domu pod klucz będzie kosztować mniej niż budowa drewnianego domu własnymi rękami.Zimowy dom z klejonych belek

To belki klejone są uważane za najlepszy materiał na ścianę w konstrukcji domu zimowego. Takie konstrukcje, jak już wspomniano powyżej, są wznoszone w miejscach otwartych na swobodny przepływ mas powietrza, w których najczęściej rejestrowane są wskaźniki niskiej temperatury i wilgotności. Wszystko to ma silny wpływ na materiał ściany. I tutaj pierwszym miejscem pod względem stabilności wśród materiałów ściennych wykonanych z drewna są belki klejone. Domy zimowe z belek klejonych najlepiej radzą sobie z negatywnym wpływem na środowisko. Przyczyny tego są następujące:
 • - sklejona belka jest montowana z połączonych ze sobą prętów;
 • - warstwy klejowe odgrywają dodatkową rolę jako bariera ochronna przed rozprzestrzenianiem się wilgoci;
 • - na klejone drewno najmniej wpływają zmiany odkształceń (skręcanie, zginanie) w porównaniu z innymi materiałami ścian;
 • - klejona belka w większości przypadków jest połączeniem dwóch gatunków drzew - modrzewia, który znajduje się na zewnątrz belki i zapewnia wyższy stopień ochrony przed przejawami środowiska i sosny - wewnątrz, dla oszczędności i tekstury, gdy jest ozdobiony specjalnymi impregnatami.
Dom zimowy wykonany z klejonych belek ma jeszcze jeden ważny czynnik: jest względnie nie ciężki, dlatego nie wymaga masywnego fundamentu. Duże oszczędności finansowe osiąga się właśnie dzięki urządzeniu fundamentowemu do domu zimowego. Dom zimowy z drewna klejonego budowany jest przez okres od trzech do sześciu miesięcy, ze względu na powierzchnię budynku mieszkalnego, oddalenie placu budowy od bazy produkcyjnej dewelopera.Zimowy dom: ceny Deweloperzy oferują klientom budowę domów zimowych pod klucz z trzech kategorii cenowych:
 • - tanie zimowe domy;
 • - zimowe domy klasy średniej;
 • - domy zimowe na indywidualne zamówienie.
Każda kategoria ma swoje własne cechy i zalety zgodnie z wartością domów zimowych. Budżety domów zimowych pod względem komfortu i jakości materiałów budowlanych, zespoły nie są gorsze w tych samych parametrach od domów zimowych, które są budowane na indywidualne zamówienie.

Ceny domów zimowych są oparte na koszcie surowców i aktualnej sytuacji na rynku budownictwa mieszkaniowego, a także na wielu innych warunkach. Żadna odpowiedzialna firma deweloperska nie poda ostatecznego kosztu zimowego domu pod klucz w pierwszym dniu komunikacji z nowym klientem.

Przy wycenie domów zimowych brane są również pod uwagę:
 • - koszty transportu;
 • - złożoność układania fundamentu;
 • - zastosowanie dodatkowych materiałów budowlanych i wykończeniowych ze względu na przetwarzanie standardowego projektu domu zimowego na specjalne życzenie klienta.
Jak zamówić budowę domu zimowego?

Budowa domów zimowych pod klucz na Białorusi jest przywilejem tylko niektórych deweloperów posiadających niezbędne zaplecze produkcyjne. Z reguły takie firmy zapewniają pełen zakres usług budowlanych, dają gwarancję na wybudowany dom zimowy na Białorusi i poza granicami kraju.

Z reguły programiści oferują swoje usługi w pakietach, co jest wygodne dla klientów. Koszt pakietu jest obliczany na podstawie kategorii cenowej domu zimowego. proponowane:
 • - ukończony projekt domu zimowego;
 • - budowa domu zimowego pod klucz;
 • - porady dotyczące wyboru projektu zimowego domu;
 • - dostawa materiałów budowlanych do miejsca, w którym planuje się budowę domu zimowego.
Możesz zamówić budowę domu zimowego, kontaktując się ze specjalistami firmy deweloperskiej telefonicznie lub pisząc list na adres e-mail, wskazując pożądaną wielkość domu i dostępny budżet. Wybiorą akceptowalny pakiet usług i, jeśli to konieczne, dostosują go do istniejącego budżetu i żądań klientów.

5015
Jeśli jesteś zainteresowany produktem zimowe domy z klejonych belek , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Dom zimowy

  Zbuduj zimowy dom pod klucz - najbardziej opłacalna opcja na zakup takiej nieruchomości. Jak pokazuje praktyka, drewniane budownictwo mieszkaniowe jest bardziej opłacalne pod względem wartości niż budynki mieszkalne z cegły, bloków i innych ...
   Dom zimowy Budowa domów zimowych od dawna jest powszechną praktyką w krajach skandynawskich. Jest to rodzaj mieszkania, które pozwala osobie opuścić miasto w sezonie zimowym i spędzić czas z dala od zgiełku ulic miasta, spalin samochodowych, ...
    Projekty i ceny domów zimowych z drewna pod klucz Modne stało się posiadanie domu zimowego. Dobrze, jeśli stoi gdzieś w pobliżu skraju lasu, na zboczu góry, z dala od cywilizacji miejskiej, w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój. Budowa zimowego ...
     Klasyczny drewniany dom zapewnia dzienniki jako główny materiał na ścianę. Jakie będą dzienniki - zależy od tego, jak są przetwarzane. Istnieją dwa rodzaje kłód - cięte siekierą i cylindryczne za pomocą obrabiarki. Domy zimowe z bali wygrywają pod ...
     © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
     "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                     

     Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

     Napisz do nas, jesteśmy online!