x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom szkieletowy jest niedrogi, cena 2000 USD, powierzchnia 32 metry kwadratowe

Dom szkieletowy jest niedrogi, cena 2000 USD, powierzchnia 32 metry kwadratowe

Piękny parterowy drewniany dom z ramą dla krajów bez śniegu, projekt „Arabia"
Materiał: drewno
Przekrój belki: 42 na 90 mm.
Wielkość domu: 4,09 na 8,23 metra
Powierzchnia: 32 mkw.

Materiały tego domu szkieletowego są przygotowywane w naszej fabryce. Dom jest łatwy w transporcie i szybkim montażu na placu budowy.

Dom jest piękny i prosty. Funkcjonalny. Zbieranie się szybko. Jest niedrogi. Na nim możesz zarobić dobre pieniądze jako pośrednik. Kupując u nas i sprzedając za dużo więcej. Miesięcznie możemy wyprodukować do 30 takich domów. Możesz budować całe wioski. To bardzo dobra oferta.

Projekt tego niedrogiego i praktycznego domu szkieletowego jest bardzo prosty. Cztery ściany, taras i prosty dach. Uwaga! Zadaszenie dla krajów bez śniegu. Krokwie tego domu nie wytrzymują obciążenia śniegiem.

Domy szkieletowe są poszukiwane na rynku budownictwa mieszkaniowego. Dom szkieletowy to estetyczny, trwały dom wykonany z naturalnych materiałów. W tym artykule opisano projekt małego i niedrogiego domu o powierzchni 32 mkw.

Jeśli z zewnątrz może się wydawać, że ten dom szkieletowy jest mały, to jest to dalekie od przypadku. W przypadku montażu ścianek działowych dom bez problemu pomieści salon i kuchnię z jadalnią, dużą sypialnię i łazienkę.

Zewnętrzna część tego niedrogiego domu szkieletowego przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu i powściągliwości, którzy nie lubią zbędnych detali. W domu nie ma poczucia skrępowania ze względu na małe pokoje. Przestrzeń napełni Cię energią i zainspiruje do nowych osiągnięć.

Jest to projekt nowoczesnego domu szkieletowego, który można zbudować bardzo tanio dzięki znacznym oszczędnościom na zewnętrznych materiałach wykończeniowych. Minimalizm na zewnątrz i komfort, wygoda w środku. Dodatkową oszczędność daje zastosowanie dachu o małym kącie, co zmniejsza ilość materiałów do budowy.Oprawiony jak na zdjęciu, ten dom ma szacunkową wartość 2000 USD na dzień 04.01.2022 r.

Będziesz także potrzebował:

1. Okładzina ścian wewnętrznych
2. Okładzina ścian zewnętrznych
3. Izolacja ścian
4. Deska tarasowa
5. Izolacja dachu
6. Materiał dachu
7. Okna
8. Drzwi

Wszystkie te materiały możesz kupić na budowie lub zamówić u nas w najlepszych cenach na świecie.
Koszt tego niedrogiego domu szkieletowego może nie zmienić się znacząco ze względu na zmiany na rynku, sprawdź dokładną cenę z menedżerami firmy.

Ten niedrogi dom szkieletowy jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Układ domu jako całości może ulec zmianie na życzenie klienta. Istnieje możliwość wykonania domu z okładziną tarasową, co zwiększy „ciepłą" powierzchnię.

To świetna opcja dla niedrogiego domu szkieletowego, który ma jasny styl i własną osobowość.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu lub budowy niedrogich domów szkieletowych pod klucz, możesz je zadać telefonicznie kierownikowi firmy:

+375298-06-05-67 - WhatsApp, Telegram, ViberMówimy po angielsku, niemiecku i rosyjsku!
Jeśli jesteś zainteresowany produktem dom szkieletowy jest niedrogi, cena 2000 usd, powierzchnia 32 metry kwadratowe , możesz:
Połączenie:
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!