x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Domek drewniany pod klucz, projekt "Wojtek" Polska (zdjęcia z 2006 roku)


Domek drewniany pod klucz, projekt "Wojtek" Polska (zdjęcia z 2006 roku) Projekt domu o powierzchni użytkowej 180 m2. Idealne rozwiązanie zarówno dla ludzi szukających całorocznego domu mieszkalnego jak i domu letniskowego.

Zestaw przyszłego drewnianego domu (zdjęcia z 2006 roku). Wszystkie prace przygotowawcze do budowy drewnianego domu zostały zakończone. Wybrano miejsce do budowy domu i szkic domku, opracowano szczegółowy projekt, a szczegóły drewnianego domu z bali były gotowe do montażu. Proces budowy rozpoczyna się: Domek drewniany pod klucz Pierwsze piętro drewnianego domu jest zmontowane. Drewniany bunkier jest zainstalowany na wcześniej wzniesionym fundamencie. Drewniany bunkier zainstalowany na fundamencie powinien „stać" przez pewien czas, podczas którego ma miejsce proces skurczu. Jego czas trwania może wynosić od 6 do 12 miesięcy. Drewniany dom z bali wykonany z pręta naturalnej wilgoci może w ciągu roku skurczyć się od 40 do 80 mm, dlatego jest zbyt wcześnie, aby instalować w nim okna i drzwi, a także budować sufity. Domek drewniany pod klucz Z reguły 3 osoby pracują przy montażu ścian drewnianego domu. Wszystkie prace związane z budową drewnianej chaty i montażem jej części są wykonywane przez wykwalifikowane zespoły złożone z doświadczonych pracowników. Brygady są wyposażone we wszystko, co niezbędne do budowy drewnianego domu z bali, w tym w profesjonalny sprzęt firm MAKITA i BOSCH znanych ze swojej niezawodności i praktyczności. Domek drewniany pod klucz Drewniany dom daje estetyczną przyjemność nie tylko właścicielom, ale także budowniczym podczas jego budowy: Domek drewniany pod klucz Ściany są gotowe, weranda działa, system krokwi w domu jest prawie gotowy. Następnie w drewnianej ramie instaluje się okna i drzwi, podłogi i ścianki działowe oraz wznosi się dach. Jest to ważny etap w budowie domu z pręta lub kłody, ponieważ wszystkie te elementy determinują nie tylko wygląd budynku, ale także niezawodność przyszłego domu. Domek drewniany pod klucz Więc sfotografowaliśmy go po 10 latach. Dzięki starannym wstępnym obliczeniom, dokładności przygotowania szczegółów drewnianego domu, skoordynowanej pracy naszych zespołów, firma Archiline Houses gwarantuje akceptowalny okres budowy drewnianych ścian domu, który nie przekracza 7-30 dni: Kolejny widok ze zdjęć z 2007 roku: Domek drewniany pod klucz I znowu 2017: Płytki ceramiczne na drewnianym domu (2007): Domek drewniany pod klucz Płytki ceramiczne na drewnianym domu 10 lat później (2017): Wnętrza:Drewniane schody na drugie piętro:Łazienka na drugim piętrze: Kolejna łazienka na drugim piętrze:

Idealne formy białoruskiego drewna. Przetwarzanie dzienników odbywa się na importowanym sprzęcie. Nawet po dziesięciu latach ściany wyglądają idealnie: Na balkonie drugiego piętra: Łaźnia w pobliżu domu:Prace prowadzone są przez cały rok, a kontrola jakości konstrukcji - każdego dnia roboczego. Kontrola jest przeprowadzana zarówno przez kierownika projektu, jak i inżyniera projektu, który był zaangażowany w projektowanie budynku wykonanego z drewna.
Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału DREWNIANE DOMY W POLSCE

 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 2
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Dom naturalny z drewna klejonego warstwowo "Mirage" - kompaktowy dom z 2 sypialniami, salonem i oddzielną kuchnią z wyjściem na taras. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących małego stałego domu. ...
  «Kalinowe Pola» - duży drewniany dom mieszczący trzy studia, trzy sypialnie o powierzchni od dziewiętnastu do dwudziestu dziewięciu metrów kwadratowych. Zbudowany w Polsce w klubie golfowym «Kalinowe Pola» Duży dom ma trzy sypialnie, biura i ...
   Kilka zdjęć z budowy pięknego domu z drewna pod Warszawą. Dom wybudowany z okrąglaków o średnicy 26 cm ...
   © 2022 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!