x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Drewniany dom z drewna klejonego, projekt «Kalinowe Pola» 164 m² Polska


Drewniany dom z drewna klejonego, projekt «Kalinowe Pola» 164 m² Polska «Kalinowe Pola» - duży drewniany dom mieszczący trzy studia, trzy sypialnie o powierzchni od dziewiętnastu do dwudziestu dziewięciu metrów kwadratowych. Zbudowany w Polsce w klubie golfowym «Kalinowe Pola»

Duży dom ma trzy sypialnie, biura i kuchnię połączoną z pokojem. Na drugim piętrze jest urządzony w studiu. Prosta konstrukcja ścian z belki klejonej pozwala na budowę domu tak szybko, jak to możliwe. Projekt tego domu może być używany jako stałego domu rodzinnym i dla Hotel Complex, timeshare lub domków na obszarach turystycznych. Drewniany dom z drewna klejonego projektu «Kalinowe Pola» Osobliwością tego domu jest obecność drugiego światła nad kuchnia z jadalnią. Technika ta sprawia, że ​​przestrzeń jako otwarty, przestronny i jasny.
Na drugim piętrze jest urządzony w studio - przestrzeń z małym lub bez przegród wewnętrznych - i łączy się z sypialni, salon, biuro i łazienka siedzi. Nawet z takiej darmowej świeckich właścicieli lub gości znajdzie spokojną ziemię, aby uciec od zgiełku firmy i sen w pokoju.
Projekt został opracowany i wdrożony na budowę pola golfowego w Polsce. Projekt okazał się lakoniczne, przestronne, jasne, otwarte przestrzenie i dużą powierzchnią przeszklenia. Drewniany dom z drewna klejonego projektu «Kalinowe Pola»

Drewniany dombungalow
Ilość pokoi6
tarasów13,7 m2
Powierzchnia brutto164,11 m2
Ilość pięter2
Powierzchnia dachu199,3 m2
Ilość materiału ścianki86,3 m3
Ustaw materiał ściany, inne wykonania są możliwedrewno klejone 200х200 mm wilgotność 10-12%


Drewniany dom z drewna klejonego projektu «Kalinowe Pola» Na dużym zadaszonym tarasie przy każdej pogodzie można położyć leżaki lub krzesła i spędzić czas przy filiżance kawy, dobrej książce lub po prostu cieszyć się przyrodą i odpocząć od zgiełku miasta: Ogólnie projekt domu dla klubu golfowego okazał się zwięzły, przestronny, jasny, prestiżowy z otwartymi przestrzeniami i dużą powierzchnią oszklenia.

Sauna: Garaż: W tym domu harmonijnie znajdowały się wszystkie pomieszczenia niezbędne do całorocznego życia. Na przykład w dużej kuchni z jadalnią duża rodzina może łatwo pomieścić się w kręgu swoich krewnych i przyjaciół lub grupy osób, które przyjechały na wakacje lub weekend: Koncepcja wnętrza została opracowana z uwzględnieniem potrzeby zapewnienia doskonałego oświetlenia przestrzeni wewnętrznej. Dom różni się od standardowego dwupiętrowego domu obecnością drugiego światła na poziomie kuchni z jadalnią. Ta technika sprawia, że przestrzeń jest jak najbardziej otwarta, przestronna, jasna i wysoka:Również na parterze zajęły miejsce trzy sypialnie i 2 łazienki, co pozwala zapewnić komfort pobytu dla siebie i bez problemów dla osób postronnych:Drugie piętro zostało pobite przez projektantów w stylu loftu - przestrzeń prawie bez wewnętrznych ścianek działowych łączyła sypialnię, strefę relaksu, biuro i łazienkę. W takim darmowym układzie każdy z właścicieli i członków rodziny lub gości znajdzie swój kącik do wygodnej rozrywki na każdy gust:Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału DREWNIANE DOMY W POLSCE

 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 2
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Dom naturalny z drewna klejonego warstwowo "Mirage" - kompaktowy dom z 2 sypialniami, salonem i oddzielną kuchnią z wyjściem na taras. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących małego stałego domu. ...
  Projekt domu o powierzchni użytkowej 180 m2. Idealne rozwiązanie zarówno dla ludzi szukających całorocznego domu mieszkalnego jak i domu letniskowego. Zestaw przyszłego drewnianego domu (zdjęcia z 2006 roku). Wszystkie prace przygotowawcze do budowy ...
   Kilka zdjęć z budowy pięknego domu z drewna pod Warszawą. Dom wybudowany z okrąglaków o średnicy 26 cm ...
   © 2022 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!