x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Zasoby informacyjne, w których można kupić działkę na Białorusi, w Mińsku i regionie Mińska

Aby kupić działkę, musisz zgromadzić informacje. Poniżej znajdują się najpopularniejsze zasoby na sprzedaż gruntów na Białorusi.


Drewniany dom z belki klejonej w ramach projektu "Defender" powierzchni 48 m²


– Kup lub sprzedaj ziemię w Mińsku - Kufar:

https://www.kufar.by/беларусь/Участки-продается.

Sprzedaż i zakup gruntów na największej sklasyfikowanej stronie na Białorusi. Wiele ofert, ceny działek. Sprzedaj i kup ziemię.

– Domki, domy, działki - Mińsk - Realt.by:

https://realt.by

– Aukcje sprzedaży gruntów:

www.realt.by.a

– Nieruchomość wiejska i grunt:

https://baraholka.onliner.by/viewforum.php?f=290

– Działki | Sprzedaj, kup działkę w pobliżu Mińska i Mińska:

www.domania.by/lands/

– Możesz kupić działkę na Białorusi, korzystając z portalu:

https://reb.by/ads-selling-living-uchastki/

– Jak zorganizować działkę na Białorusi:

www.kp.by/daily/24076/312372/

– Kup działkę w obwodzie mińskim (rejon) - Mińsk:

https://www.nb.by/uchastok-prodazha-nedvizhimosti/minskaja-oblast/

– Jak zalegalizować użytkowaną ziemię i podzielić działkę:

https://realty.tut.by/news/expertise/443399.html

Aby kupić działkę w pobliżu Mińska niedrogo bez pośredników:

https://gohome.by/houses/uchastok

– Kup działkę pod budowę domu. Obwód miński:

cottage.by/plots/

Katalog gruntów pod budowę domów mieszkalnych, domków letniskowych i domków letniskowych. Prywatne reklamy sprzedaży ziemi na Białorusi.

– Kup działkę, sprzedaż działek w regionie mińskim i mińskim:

www.hata.by/sale-area/

– Sprzedam domek, dom, działkę:

www.kvartirant.by

– Odpowiedzi na pytania od odwiedzających konsultacje online dotyczące zakupu i sprzedaży gruntów:

www.rka.by/zemelnoe-pravo

– Działka Konsultacja prawna prawnika:

pravoved.by/tags/Земельный+участок/

– Katastralna wartość gruntów na Białorusi online:

vl.nca.by/ Налоговая база земельного налога.

– Podział, połączenie gruntów:

belgiprozem.by

Podział, połączenie gruntów. Kompleksowa pomoc Komitetu Mienia Państwowego Republiki Białorusi.

– Szukaj aukcji sprzedaży gruntów. Regionalne Centrum Inwestycyjne w Mińsku:

rlt.by/aukcion/

Otwarte aukcje sprzedaży gruntów będących własnością prywatną.

– Własność i dziedzictwo na całe życie:

gazeta.naftan.by/pravo-sobstvennosti-i-pravo-pozhiznennogo-nasleduemogo-vladeni...

– Nabycie ziemi:

www.gki.gov.by/ru/priobretenie_zem_uchastkov/

Po zrozumieniu, gdzie szukać, zastanówmy się, czego szukać? Jak kupić działkę na Białorusi? Как купить земельный участок в Беларуси, Минске и Минской области, нюансы

Zgiełk miasta, problemy środowiskowe, brak świeżego powietrza z powodu nadmiaru samochodów, to tylko niektóre z wad życia w Mińsku. Możesz zapomnieć o tych wszystkich nieprzyjemnych chwilach i cieszyć się świeżym powietrzem, gdy opuszczasz miasto lub kupujesz działkę. Ale zanim podejmiesz tak poważną umowę, musisz poznać kilka niuansów dotyczących zakupu ziemi. Jest ich wystarczająca liczba, a osobom, które przynajmniej raz zawarły tę umowę, naturalnie zaleca się zwrócenie się do profesjonalistów. A teraz zrozumiesz dlaczego. Po pierwsze, nie można zbudować domu na każdej działce na Białorusi, więc jeśli celem twojego zakupu jest budowa domu, powinieneś zwrócić uwagę tylko na te obszary, na których taka budowa będzie dozwolona. I w końcu znalazłeś taką działkę - budowa jest dozwolona, ​​ale nie powinieneś się spieszyć. Jeśli chcesz się zarejestrować w swoim domu, potrzebujesz ziemi, na której dozwolona jest indywidualna budowa. Ważne jest, aby wiedzieć, czy ziemia należy do partnerstwa ogrodniczego, można na niej budować, ale nie będzie można się tam zarejestrować. Jest jeszcze jeden punkt, na przykład wybrałeś stronę, która pasuje do ciebie zgodnie ze wszystkimi cechami i pozwoleniami, ale po chwili rozpoczyna się budowa dzielnicy mieszkalnej w pobliżu. Cokolwiek się stanie, zanim kupisz działkę, określ plan wszechstronnego badania terytorium. Ważne jest, aby znać również istniejącą infrastrukturę, zwłaszcza komunikację. Komunikacja może odbywać się na terenie twojej działki, ale nie będziesz w stanie się z nią połączyć, ponieważ będzie to kosztować Cię znacznie. Dlatego musisz kupić działkę ze specyfikacjami technicznymi dotyczącymi komunikacji. Kupując działkę w strefie ochrony środowiska, należy wziąć pod uwagę, że jeśli ta ziemia wpada do tej strefy, możesz z niej korzystać, ale wszelkie budowy na niej będą zabronione. Informacje te można wyjaśnić w dziale rejestracji tego obszaru, ograniczenia zostaną tam wyraźnie wskazane. Jeśli planujesz kupić działkę pod budowę domu lub prace budowlane już się tam rozpoczęły, ale twoje plany obejmują zwiększenie objętości budynku, sprawdź granice światła i gazu. Może się zdarzyć, że nie ma wystarczającej pojemności prądu, gazu i tak dalej, której będziesz potrzebować. Jak widać, istnieje wystarczająca liczba niuansów, dlatego transakcja zakupu gruntu powinna zostać przeprowadzona za pośrednictwem agencji nieruchomości. Eksperci dokładnie sprawdzą całą dokumentację - udzielą informacji o możliwości rejestracji, o możliwości podłączenia wymaganych zdolności, możliwości budowy na stronie i tak dalej. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą transakcję kompetentnie w ramach legalnego planu i wybiorą działkę, która spełni twoje potrzeby

Wybór ziemi na Białorusi, czego szukać?

Wybór działki spośród wielu ofert nie jest łatwym zadaniem. Jak nie wpaść na zalane ziemie, unikać pułapek i zapewnić wszystkie niuanse? Dla wielu wybór strony jest przede wszystkim wyborem określonego miejsca, a niewielu myśli o tym, co nas czeka, i właśnie to należy przemyśleć od samego początku. Zdarza się, że na pierwszy rzut oka grunty opłacalne pod względem zakupu będą wymagały znacznych inwestycji finansowych, i na odwrót, droga działka nie przyniesie dodatkowych wydatków. Możesz kupić działkę na rynku wtórnym. Najprawdopodobniej będzie to zrujnowany lub niedokończony budynek z ziemią, na której stoi ten budynek. W rezultacie oferty te nie będą kosztować mniej dla kupującego, ponieważ wymagają ponownego wydania dokumentów, a to znowu jest stratą finansową, czasem i wysiłkiem. Czasami bardzo trudna jest ponowna rejestracja działki lub niemożliwa, jeśli została przydzielona potrzebującym lub na całe życie. Wybór lokalizacji ziemi jest kwestią gustu. Ktoś chce uciec z miasta, ktoś bliżej. Ale nie szukaj miejsca, stawiając ścisłe ramy oddalenia od miasta. Na przykład, jeśli jest samochód, różnica między 5 a 8 km od miasta jest niezwykle niewielka, szczególnie jeśli miejsce spełnia wszystkie życzenia. Bez wyjątku każdy chce mieć piękny widok z okna rzeki, jeziora lub lasu. Warto jednak wziąć pod uwagę, że istnieje szereg ograniczeń dotyczących budowy i budowy łączności na obszarze chronionym. To ostatecznie boli również portfel. Podczas przetwarzania dokumentów z reguły nie ma problemów, czy grunt został zakupiony na aukcji, czy był wcześniej własnością prywatną, czy na tym terenie znajduje się już oddany do użytku budynek mieszkalny. Do pozostałych opcji należy podchodzić z rozwagą i uważać na szare systemy sprzedaży.

Kupno ziemi wymaga wiedzy i poważnej dbałości o szczegóły i nie toleruje pośpiechu i zamieszania, zaniedbania. Ostatecznym celem jest radość z posiadania pięknej działki i życia w przytulnym domu zamiast niekończącej się budowy i mieszkania w przebieralni. Jeśli wybór witryny wydaje Ci się trudny, zawsze możesz zwrócić się do specjalistów w firmie, którzy zajmują się tymi problemami, o poradę lub pomoc, nie ryzykując marnowania pieniędzy, nerwów i czasu.

Wybór ziemi pod budowę domu:

Budowa domu zaczyna się od właściwego wyboru gruntu. Teren i jego wybór zależy od wielu czynników. Działkę nabywa się nie tylko pod budowę domu, ale także pod domek, dworek, letnią rezydencję i tak dalej. Zasadniczo nabywa się grunty pod indywidualne budownictwo. Indywidualny typ oznacza opcję budowy domku letniskowego, ogrodu i ogrodu. Reguły lub kryteria zakupu gruntów obejmują: 1. Kształt strony. Korzystną opcją akwizycji jest kwadratowy kształt ziemi. Sekcje o kształcie prostokąta są również pożądane. Również wśród działek na sprzedaż znajdują się formy w kształcie litery L. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy planują wszystko z wyprzedzeniem przy budowie i aranżacji stoczni. Jeśli planujesz zbudować prosty dom, zaleca się zakup działki o kwadratowym kształcie. 2. Gleba terenu. Przed zakupem należy zdecydowanie sprawdzić jakość gleby. Ponieważ nie wszystkie rodzaje gleby nadają się do budowy domu. Niektóre typy nadają się do układania fundamentu, inne do stosów gleby. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę głębokość wód gruntowych. Poziom fundamentu powinien leżeć głębiej. 3. Łączność to prąd, gaz, woda, ścieki. Prawie wszystkie działki oznaczają niezależne połączenie komunikacyjne. Ale istnieje również możliwość zakupu za pomocą gotowych systemów komunikacji. Musisz także wiedzieć, że witryna bez komunikacji kosztuje mniej, ale koszt połączenia komunikacji zajmie więcej. W przypadku braku zaopatrzenia w wodę można zainstalować studnię. Ogrzewanie można zainstalować gazowo lub elektrycznie. Kanalizację można zainstalować w postaci szamba. 4. Infrastruktura. Kryterium to obejmuje środki transportu, bliskość autostrady. Oprócz infrastruktury możesz obejmować sklepy, szpitale, apteki, szkoły, przedszkole, bank, pocztę i wiele innych. Obecność takiej infrastruktury wpływa na cenę gruntu. 5. Lokalizacja ziemi. Reguły te obejmują obecność stawów i rzek. Ważne jest, aby wiedzieć, czy szkodliwe i chemiczne odpady są wlewane do zbiorników wodnych. Obecność zbiorników wodnych wpływa na lokalny system kanalizacyjny. 6. Lokalizacja sąsiednich działek. Kupując, musisz dokładnie przestudiować odległość od innych witryn od własnych. Ważne są również takie kryteria, jak wysokość, nachylenie i płaszczyzna terenu. Lepiej jest kupić witrynę, która znajduje się na wzgórzu lub płaskim terenie. Ważne jest również, aby strony sąsiadów nie były wyższe. 7. Bezpieczeństwo po stronie środowiska. Przed zakupem musisz ocenić witrynę. Najważniejsze jest to, że nie ma żadnych chemicznych i szkodliwych emisji i odpadów, składowisk w pobliżu. Ważna jest również dokumentacja. W takim przypadku musisz skontaktować się ze specjalistą w celu uzyskania pomocy:

Jak zrobić własność gruntów

Zgodnie z ustawodawstwem Białorusi możesz stać się właścicielem ziemi w kilku przypadkach: kupując ziemię, dziedzicząc ją lub przekazując darowiznę, wymieniając ziemię z innym właścicielem po prywatyzacji. Aby zarejestrować działkę jako własność, konieczne będzie zebranie szeregu dokumentów, które są potrzebne do wpisania nazwiska właściciela w ujednoliconym rejestrze właścicieli, a dopiero potem właściciel gruntu będzie mógł w pełni rozporządzać swoją działką: sprzedać, dać, dać, odziedziczyć. Można to zrobić nie tylko natychmiast po nabyciu lub otrzymaniu ziemi, ale także po dłuższym korzystaniu z niej. Jeśli właściciel ziemi nie wpisał swojego nazwiska do jednolitego rejestru właścicieli, jego ziemia jest uważana za własność Białorusi i po śmierci właściciela ziemi zostanie przekazana nie osobom, które mają pierwszeństwo w spadku, ale państwu. Jak zostać właścicielem ziemi: Możesz zostać właścicielem działki bez opłat, jeśli w momencie rejestracji właściciela w jednym rejestrze ma on działkę w użytkowaniu przez ponad pięć lat, jest członkiem dużej rodziny lub pracuje w specjalności zgodnej z prawem regionu. Jednak nawet jeśli grunt został zarejestrowany w nieruchomości za darmo, stając się jego właścicielem, właściciel gruntu będzie musiał zapłacić podatek od nieruchomości zgodnie z kodeksem podatkowym Białorusi. Jak sprywatyzować ziemię: Możesz także sprywatyzować ziemię za darmo. Taka możliwość jest przyznawana, jeśli grunt był w użyciu przed wejściem w życie kodeksu gruntów, był używany do budowy prywatnych mieszkań, uprawy ogrodu, ogrodu warzywnego lub był w nieograniczonym użytkowaniu, co, co warte odnotowania, ustaje po prywatyzacji. Termin prywatyzacji nie jest ograniczony przez prawo: w dowolnym momencie można sprywatyzować działkę, jednak jeśli grunt zostanie wykorzystany do wzniesienia na nim jednego lub drugiego budynku, należy go sprywatyzować przed rozpoczęciem prac budowlanych, aby stać się pełnym właścicielem. Aby to zrobić, musisz dostarczyć dowolny dokument potwierdzający istnienie prawa do użytkowania gruntu. Jak kupić ziemię od państwa: Możesz również kupić działkę państwową, jednak cena będzie nieco wyższa niż ta sama transakcja, ale z właścicielem innej działki, ponieważ państwo wystawia działki na sprzedaż, gdzie ceny są oczywiście wyższe niż ceny, za które działki są sprzedawane przez właścicieli. Jak sprzedać ziemię: Aby sprzedać działkę, która wcześniej nie była użytkowana rolniczo, najpierw wystaw ją na aukcję. Należy pamiętać, że wystawiając działkę na aukcję, możesz w dowolnym momencie usunąć ją z aukcji. Osoby, które chcą nabyć działkę, składają oświadczenia woli i określają kwotę, na jaką są gotowe do nabycia działki, jednak podobnie jak właściciel gruntu mogą wycofać wniosek w dowolnym momencie. Cena minimalna za działkę to jej wartość katastralna. Właściciel ziemi staje się tym, który oferuje za nią najwyższą kwotę. Przegrani na aukcji mają prawo do złożenia depozytu - kwoty, którą zaproponowali na zakup działki. Korzyści z prywatyzacji działki: Istotną zaletą w prywatyzacji ziemi jest prywatna własność zbudowana na stronie - dom, łaźnia, garaż. Posiadając taką nieruchomość i rejestrując ją, właściciel działki uzasadnia swoje prawo do posiadania ziemi, które może zapewnić przy prywatyzacji działki. Pomoże to znacznie zaoszczędzić pieniądze, ponieważ za ziemię, na której nic nie jest zbudowane, prawo powinno płacić więcej niż za ziemię z budynkami. Cena gruntu: Jednym z najważniejszych czynników wpływających na cenę działki jest jej lokalizacja regionalna. Cena będzie zależeć bezpośrednio od regionu, w którym znajduje się strona. Na przykład działki w Mińsku i regionie mińskim są znacznie droższe niż działki na peryferiach Białorusi.
Jeśli jesteś zainteresowany produktem zasoby informacyjne, w których można kupić działkę na białorusi, w mińsku i regionie mińska , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Zasoby informacyjne

  Na Białorusi, w obwodzie witebskim, są sprzedawane ośrodek rekreacyjny, hotel, hotel z dużą działką do przebudowy. Dobrym miejscem jest jezioro Suya, na którym znajduje się działka z centrum rekreacyjnym, w grupie jednego z najczystszych jezior, ...
  © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
  "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                  

  Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

  Napisz do nas, jesteśmy online!