x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Wnętrze drewnianego domu


Wnętrze drewnianego domu Kraj drewniany dom powinny uwzględniać nie tylko życie, zwyczaje i temperament z domu, ale jego życzenia w stosunku do rozwiązania wnętrz. Ale konieczne jest, aby we wnętrzu domu drewnianego harmonijnie i naturalnie łączy się razem na poszczególne jego składniki, powstał pewien obraz, spójne i harmonijne. Wnętrze domu powinno być zaprojektowane z myślą o ludzkiej osobowości, która jest w nim żyć i być zgodne z jego zwyczaje, temperament, sposób życia.

Wnętrze rozwiązanie w domu - jest zawsze odbiciem swojego właściciela. Po powszechna opinia o monotonii drewniane wnętrze pozostaje daleko w przeszłości. Jeśli to konieczne, i życzenie klienta możemy zawsze znaleźć idealne połączenie różnych stylów, czy to jeden pokój lub cały dom.

Tekstura i kształt dzienników drewna, drewno profilowane lub Fornir klejony warstwowo pozwala stworzyć niesamowity wachlarz opcji dla wnętrza.

Ciepłe, wygodne, oryginalne wnętrza z oddychaniem żyjąca osoba drewniany dom, w każdym przypadku.

Wyobraźnia naszych klientów naprawdę nieograniczone. Może się różnić w formie dekoracji, kolor powierzchni i struktury postaci, takich jak łuki i drzwi.

W celu utworzenia pojęcia o różne opcje wnętrza, wygląda jak drzewo togę w domu i jak można go wykorzystać w aranżacji wnętrz, oto kilka zdjęć wnętrz domów naszych klientów.

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:

1. Najlepsze projekty domów drewnianych można znaleźć tutaj.

2. Więcej projektów można znaleźć na rosyjskiej wersji naszej strony internetowej.

3. Zobacz jeden z naszych najlepszych projektów domów.

4. Zobacz naszą stronę internetową w języku niemieckim.

5. Ceny możesz zobaczyć tutaj.

6. Inspirowani przez nasze domy drewniane!
Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Projektowanie domów drewnianych

  Konstrukcja drewniana skrzynka jest używana z belką sekcji 68 * 78mm, 78 * 78mm, za najbardziej odpowiednie do naszych warunków klimatycznych. Wzór drewnianych i drewniano-aluminiowych można zidentyfikować szereg zalet: - Wysokiej ...
   Konstrukcja jakiejkolwiek struktury, w tym budowa domu drewnianego lub sauna dziennika, należy zadbać o budowę fundamentów. Fundacja drewnianym domu zajmuje obciążenia ze ścian i konstrukcji głównej, ciśnienie gleby. Fundacja chroni ...
    Technologia budowy domow drewnianych z bali wśród projektów domów drewnianych większość stanowią projekty domów z bali drewnianych . Ściany zewnętrzne dodatkowo są ocieplone od wewnątrz wełną mineralną. Ściany wewnętrzne ...
    © 2022 Białoruskie Domy Drewniane
    "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                    

    Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

    Napisz do nas, jesteśmy online!