x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Okna Drewniane

Okna Drewniane Konstrukcja drewniana skrzynka jest używana z belką sekcji 68 * 78mm, 78 * 78mm, za najbardziej odpowiednie do naszych warunków klimatycznych. Wzór drewnianych i drewniano-aluminiowych można zidentyfikować szereg zalet:

- Wysokiej jakości powierzchnie zewnętrzne zaokrąglone krawędzie zewnętrzne optymalne rozprzestrzenianie się zakończyć podczas malowania produktów;
- W części zaworów i nakładania klatek powierzchni, co zapobiega powietrza wewnątrz pomieszczeń;
- Płynne przejścia w stylu soft-line na wewnętrznej i zewnętrznej krawędzi szwu poprawić wygląd produktów;
- Wentylacja rabat szkła bez wiercenia otworów pomoże zapobiec kondensacji.

Kolejnym krokiem - transformacja loguje się do określonych profili okiennych i kształcie krzyża sekcji z rowków pod uszczelki i okucia. W procesie produkcji części okien są systematycznie sprawdzane drewna wilgotności.Firma "Gubisch» - niemiecki jakości narzędzi do obróbki drewna. «Dynabrade» - Profesjonalne szlifierki pneumatyczne. Firma "Leitz», «Elbe» - producent wysokiej jakości narzędzi skrawających może uzyskać profil dokładne wymiary liniowe. Sprzęt używamy powyżej firmy do produkcji wysokiej jakości stolarki.

Jakości powierzchni naszych wyrobów charakteryzuje się niską chropowatość niezbędne do zapewnienia wymaganej presepvation głębokość, dobrą przyczepność, przezroczystość i wytrzymałość gruntowania i malowania.

Przetwórstwo drewna zapewnia presepvation, gruntowania, malowania. Z pomocą środków do konserwacji drewna przed szkodliwym jej grzybów, sinizny i pleśni, wilgoci naturalnie zmniejszyć różnice, a tym samym mniejsze prawdopodobieństwo złamania i odkształcenia, jak również trwale zachowuje jakość powierzchni drewna. W naszej metody produkcji zanurzenie. Leczenie nie jest toksyczny.

Po Imprägniergrund drewniane okna, aby poprawić przyczepność górnych warstw powłoki na malowanej powierzchni i sprawiają, że okna żądany kolor. Dla jednostek wykończenia okna są używane jako nieprzejrzysty akrylowych farb, lakierów i podkreślające naturalne piękno drewna. Producent - niemiecka firma "Remmers» jest wiodącym producentem farb w Europie. Farby i lakiery «Remmers» - przyjazne dla środowiska na bazie wody akrylowej system lakierowania. Nasza firma produkuje wyroby farby przez niemiecki system malarski "Wagner".Kształt okien.
Drewno i okna aluminiowe mogą mieć różne formy. Oczywiste jest jednak, bardziej złożone formy okno więcej. Wynika to przede wszystkim z rosnącą złożonością procesów technologicznych do ich produkcji. Okno formularza jest ściśle związany z funkcjami i, przede wszystkim z możliwości jej otwarcia.

Główne metody otwierania okien:
Rotary;
Folding;
Swing-out;
Poziome przesuwne (Patio systemu);
Głuchych.

Podczas projektowania konieczne jest, aby poprawnie określić kierunek otwierania określony sposób. Istnieją specjalne schematy.

Firma Furnituranemetskoy «ROTO» (stosuje się kradzieżą akcesoriów ROTO NT), światowy lider w produkcji akcesoriów, pozwala na wszystkie powyższe metody otwierania okien. Gęstość zamek okno pozostaje bez zmian przez długi czas (60000 cykli "otwarcia i zamknięcia"), dzięki zastosowaniu specjalnej metody obróbki powierzchniowej części akcesoria. Okucia ROTO są wysokiej klasy wydajności i niezawodności.Dodatkową ochronę przed wilgotnością, brak przeciągów i zmniejszenie strat ciepła, poprawa izolacji akustycznej uzyskuje się za pomocą uszczelnienia profil firmy «Deventer» (Niemcy) z elastomeru termoplastycznego na obwodzie skrzydła.

Okna z podwójnymi szybami może składać się z dwóch lub więcej szklanek, ściśle powiązane z konturem i oddzielone powietrza lub gazu obojętnego wypełnione warstw. W podwójne szyby w oknach zainstalowane w naszych systemów okiennych, firma używa szklanych "Pilkington» (Anglia), wykonane okna z podwójnymi szybami na świecie producent urządzeń «LISEC».

Wzdłuż obwodu pakiet jest zamknięte w 2 jednostki i polisulfid butylu, który pochłania naprężenia mechaniczne i zapobiega przenikaniu wilgoci. Podwójne szyby mogą być zbierane od zwykłych okularów i specjalnych, tzw selektywne, utrata zmniejszenie ciepła.

Istnieje wiele odmian szkła, użyte do wypełnienia świetliki. Wystarczy wymienić tylko kilka:

Triplex - zapobiega włamaniem do pomieszczeń;
Hartowane - szkło o wysokiej odporności na wstrząsy i zmiany temperatury;
Wzorzyste szkło;
Toning;Okna z podwójnymi szybami mają wysoką termiczną i akustyczną właściwości izolacyjne. Ze względu na szczelność w szczelinie pomiędzy szkłem nie dostać wilgoć i kurz bez wpływu na oświetlenie pokoju. Aby poprawić izolacja cieplna i akustyczna właściwości szkła mogą być wypełnione mezhstekolnoe przestrzeni gazów obojętnych argon, krypton. Minimalna grubość szkła 24mm, maksymalna - 42mm.

Dodatkowe funkcje obejmują:
- Separacja okna szprosów, gładkie i "false" gorbylkov;
- Walec, ramka, składane moskitiery;
- Mikroprovetrivaniya systemu;
- Opracowanie wzorów okien, brane są pod uwagę możliwości i potrzeb klientów w materiał i perspektywy cena.

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:

1. Najlepsze projekty domów drewnianych można znaleźć tutaj.

2. Więcej projektów można znaleźć na rosyjskiej wersji naszej strony internetowej.

3. Zobacz jeden z naszych najlepszych projektów domów.

4. Zobacz naszą stronę internetową w języku niemieckim.

5. Ceny możesz zobaczyć tutaj.

6. Inspirowani przez nasze domy drewniane!
Jeśli jesteś zainteresowany produktem okna drewniane , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Projektowanie domów drewnianych

  Kraj drewniany dom powinny uwzględniać nie tylko życie, zwyczaje i temperament z domu, ale jego życzenia w stosunku do rozwiązania wnętrz. Ale konieczne jest, aby we wnętrzu domu drewnianego harmonijnie i naturalnie łączy się razem na ...
   Konstrukcja jakiejkolwiek struktury, w tym budowa domu drewnianego lub sauna dziennika, należy zadbać o budowę fundamentów. Fundacja drewnianym domu zajmuje obciążenia ze ścian i konstrukcji głównej, ciśnienie gleby. Fundacja chroni ...
    Technologia budowy domow drewnianych z bali wśród projektów domów drewnianych większość stanowią projekty domów z bali drewnianych . Ściany zewnętrzne dodatkowo są ocieplone od wewnątrz wełną mineralną. Ściany wewnętrzne ...
     Nasze biuro projektowe wykonuje indywidualne projekty domów całorocznych, domków typu SAUNA-SPA oraz innych mniejszych form architektonicznych (wiaty, altany, domki grillowe) w różnych wariantach: z bala okrągłego, profilowanego ...
      Nasi projektanci stworzyli wyjątkowy projekt domu dla klienta z Qataru. Jest to unikalna konstrukcja, która ze względu na gorący klimat Emiratów charakteryzuje się płaskim dachem oraz małymi oknami. Na dachu mieszczą się specjalne ...
      © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
      "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                      

      Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

      Napisz do nas, jesteśmy online!