x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Ogrzewanie domu drewnianego


Ogrzewanie domu drewnianego System ogrzewania to jeden z głównych i zarazem podstawowych systemów w każdym domu. Składa się on z połączonych ze sobą elementów, które wytwarzają ciepło a następnie przesyłają je do wszystkich części domu. Bez względu na materiał zastosowany do budowy domu system ogrzewania jest niezbędny do normalnego funkcjonowania.

Domów Drewnianych TOP-Projekty

Domy drewniane mają naturalną zdolność do zatrzymywania ciepła we wnętrzu, jednakże wymagają starannego przemyślenia odnośnie wyboru optymalnego systemu grzewczego. Najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich, to system ogrzewania, którego montaż przebiega jednocześnie z budową drewnianej konstrukcji domu. Projekt natomiast powinien uwzględniać wysokość pomieszczeń, optymalną lokalizację kotła oraz grzejników. Wszystkie te czynniki przekładają się na późniejszą efektywność całego systemu.

Jednym z możliwych i częstych rozwiązań stosowanych w drewnianych domach jest kominek. Istnieje wiele możliwości montażu kominków (jako wyspy lub całkowicie wbudowane itd. ). Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu wszelkich wymagań odnośnie wykonania takiej instalacji pod katem bezpieczeństwa pożarowego.

Proces instalacji systemu grzewczego w domach naszych klientów jest dla nas ogromnie ważny, dlatego nasi specjaliści przestrzegają wszelkich zasad i przepisów odnośnie montaży takich systemów.Więcej informacji na ten temat:
Przebudowa starej drewnianej stajni na hotel i bar
Drewniany dom «Ulenspiegel» forniru klejonego drewna gotowy do budowy tylko 60 000 zł
Drewno do budowy o dużej średnicy
Korzyści z surowca drewnianego z okresu zimowego
Niebezpieczne drewniany dom
Strukturalnej ochrony domu drewnianego na wilgoć
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!