x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Podłoga w domach z drewna


Podłoga w domach z drewna Obecnie istnieje bardzo szeroki wybór rozwiązań odnośnie podłóg. Można zdecydować się na podłogi z desek drewnianych na przykład z sosny, modrzewia, cedru lub innych gatunków drewna. Można także wybrać parkiet, gdzie do wyboru mamy równie szeroki zakres rodzaju drewna i kolorystyki. Jednak rozwiązaniem, które najczęściej stosowane jest w kuchniach oraz łazienkach są podłogi ceramiczne.

Domów Drewnianych TOP-Projekty

Zaletą zarówno parkietów jak i podłóg z desek jest fakt że idealnie komponują się ze ścianami i sufitami drewnianego domu oraz podkreślają jego ekologiczny i zdrowy charakter.

Wśród zalet podłóg drewnianych nie można zapomnieć o ich termicznych właściwościach. Drewno posiada dobre właściwości termoizolacyjne, przez co idealnie nadaje się na podłogi. Współczynnik przewodnictwa cieplnego drewna λ, jest dwukrotnie niższy od norm przyjętych w budownictwie. Jeżeli λ jest wyższe od wielkości podanych w normie, to występuje ryzyko wychłodzenia stóp. Drewniana podłoga w pełni odpowiada potrzebnemu komfortu temperaturowego, jest odporna na wilgoć, wygodna w sprzątaniu oraz harmonizuje się
z całością wnętrza drewnianego domu.


Więcej informacji na ten temat:
Przebudowa starej drewnianej stajni na hotel i bar
Drewniany dom «Ulenspiegel» forniru klejonego drewna gotowy do budowy tylko 60 000 zł
Drewno do budowy o dużej średnicy
Korzyści z surowca drewnianego z okresu zimowego
Drewno właściwości fizyczne
Niebezpieczne drewniany dom
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!