x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Nowoczesny drewniany dom w stylu hi-tech (high-tech), z płaskim dachem z laminowanego drewna fornirowanego, projekt "Dom 436"


Nowoczesny drewniany dom w stylu hi-tech (high-tech), z płaskim dachem z laminowanego drewna fornirowanego, projekt "Dom 436" Nowoczesny drewniany dom w stylu hi-tech (high-tech), z płaskim dachem z laminowanego drewna fornirowanego, projekt "Dom 436"
Ten szczególny projekt na wygląd budynku. Na pierwszy rzut oka nie można powiedzieć, że jest on zbudowany z Fornir klejony warstwowo: wydaje się, że przynajmniej ściany żelbetowe. Ten efekt wizualny został wykonany przez architektów świadomie, ponieważ stylu domu - high-tech! Dom posiada tradycyjny dach dwuspadowy: jest płaska. Wysokie okna, prostokątny kształt, który podkreśla architektoniczną strukturę funkcji. Fasadę zdobią kolumny, stojaki, które dają mu rygor (a nie po prostu powiedzieć, że ten dom).Powierzchnia całkowita domu wynosi 436 m². Układ przewiduje: a sypialni, pokoju gościnnym i sypialnia dla dzieci, trzy łazienki, pokój dzienny, salon, zadaszony taras, garderoba. Powierzchnia mieszkalna 157 m².Ściany wykonane są z klejonego drewna forniru, który został poddany profilowania przez specjalną technologię, która zapewnia wysoką gęstość stawów. Na zewnątrz domu farby Tikkurila kolorowe miękkie (metalik) kolorów w celu osiągnięcia pełnej zgodności z stylu high-tech.
Drewniany domIlość pokoiPowierzchnia mieszkalna 157.47 mkwŁączna powierzchnia 436.04 mkwPowierzchnia dachu 263,19 m.kw.Na pierwszym piętrze 148,66 m.kw.Taras / balkon 9,31 mkw / 12,43 m.kw.Obszar drugim piętrze 114.02 m.kw.Objętość 144.54 metrów sześciennych materiału ściennego.Ustaw materiał ściany, inne warianty są możliwe 200h200mm sklejki
Wielki dom dla dużej rodziny. Dokładniej dla dwóch rodzin dom architekci opracowali i proponowanych do budowy swoich potencjalnych klientów. To jest jego specyfika, wyjaśnia to ogromny obszar wspólny - 436 m², 194 m², z których - dzielnicy mieszkalnej, która jest używana z maksymalną wydajnością.
Poprzez wybór tego projektu można podzielić na dwie torebki kupuje, oszczędzając znaczną kwotę pieniędzy, czasu i wysiłku. 8 sypialni, dwa garaże, salony, łazienki i łazienki - to wszystko będzie twoje, jeśli zdecydujesz się kupić dom, przeznaczony dla dwóch rodzin. Nikt nikt nie będzie przeszkadzał: Dom jest zorganizowana w sposób szczególny, więc "zderzenie interesów" nie należy się spodziewać.
Drewniany dom zbudowany z suchych sklejonych profilowany odcinek wiązki 140h150 mm. To, oczywiście, nie wystarczy, aby ciepłym domu. Dlatego projekt zapewnia dodatkową izolację i izolacja ściany bloku wykańczania domu. Nasi eksperci są gotowi do dokonania jakichkolwiek zmian w wykonywaniu ścian w projektowaniu i gustu klienta. Ze względu na duże otworów okiennych materiału ściennego nie jest wymagana tak dużo jak może się wydawać na pierwszy rzut oka: zaledwie 102 metrów sześciennych. m.
Tak więc, możemy wyróżnić oczywistych korzyści, jakie mogą być uzyskane poprzez działanie na ten projekt do życia:
- Oszczędność pieniędzy;
- Oszczędność czasu i wysiłku, przed iw trakcie budowy;
- Dom wygląda atrakcyjnie i nie stwarzać wrażenia, że ​​tam kiedyś mieszkali dwie rodziny.
Takie projekty mają przyjść do nas, w Rosji, w Niemczech - kraju, gdzie koszt świadome podejście do budowy budynków, rozmieszczenia miast.
Nowoczesny drewniany dom w stylu hi-tech (high-tech), z płaskim dachem z laminowanego drewna fornirowanego, projekt "Dom 436"Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:Widok budynku
dom dwukondygnacyjny
Liczba sypialni
4
Materiały ścienne
Warstwowo klejone
Funkcje:
dom z płaskim dachem, dom z tarasem


Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom na dachu czterospadowym
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 2
 • Materiały ścienne: Profilowane belki
Parterowy dom drewniany z balu profilowanego 179m2 jednopoziomowe drewniany dom z czterema sypialniami i dwoma tarasami. Powierzchnia całkowita 179.65 m², natomiast powierzchnia mieszkalna - 80,80 m². Na pierwszym piętrze znajduje się prawie 143 m², ...
 • Funkcje: :dom pokryty strzechą
 • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
 • Materiały ścienne: Bale okrągłe
Dworek z bali suchej trzciny dachowe, 107 m² Drewniany dom projekt podając lub domku letniskowego. Aby skrócić czas budowy drewnianego domu zalecają stosowanie suszenia technicznych drewna, które prawie nie da skurcz i pozwolić, aby zakończyć nawet ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Profilowane belki
Drewniany dom w stylu chalet parterowy 141m2 Drewniany parterowy dom w stylu chalet suchej profilowanego drewna (sklejki, okrąglaków) "Dom 141" projektu - o łącznej powierzchni 141 m² Bardzo ciekawy projekt - zwięzły, prosty, przestronne i ciekawe. ...
© 2022 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!