x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom murowany z drewnianymi elementami +


Dom murowany z drewnianymi elementami + Dom murowany z drewnianymi elementami

Murowany z drugim piętrze klejony fornir (suchego drewna, suchego drewna) instalacji pod klucz dobrej cenie - łącznej powierzchni 290 m²Na pierwszym piętrze domu mogą być wykonane z cegły, monolitycznych lub bloczków silikatowych, druga podłoga jest wykonana z laminowanego drewna fornirowanego. Trzy sypialnie, dwa salony, taras, balkon, kuchnia, dwie łazienki, AGD oraz pomieszczenia techniczne, garaż.
Dom murowany z drewnianymi elementami


Dom murowany z drewnianymi elementami

Dom murowany z drewnianymi elementami

Dom murowany z drewnianymi elementami

Drewniany dom z profilowanego drewna na ziemi z fundamentu taśmowego

Drewno jest unikalne w tym sensie, że komponuje się z dowolnym materiałem budowlanym. To jest jej własnością, staraliśmy się realizować projekt, tworząc blok dom z drugim piętrze klejony fornir (suchego drewna). Technologia ta jest dość rzadkie, aby każdy, kto wykonuje ten projekt jako podstawa, otrzyma w niedalekiej przyszłości, piękny, oryginalny rodzaj budynku mieszkalnego.

Ten przestronny dom przeznaczony dla dużej rodziny: całkowita powierzchnia 290 m², w którym pięć salonów umieszczone są, garderoba, łazienka i WC, przedpokój, pokój dzienny, pomieszczenie techniczne i wiele innych. Istnieje dodatkowy budynek gospodarczy - garaż, który pasuje do ogólnego wyglądu architektonicznego, uzupełniając jego jakość. Kup ten dom i stworzyć warunki do szczęśliwego życia rodzinnego.

Nasza firma jest gotowa do przeprowadzenia budowy domu w połączeniu z drugim piętrze Fornir klejony warstwowo "pod klucz" w możliwie najkrótszym czasie, zapewniając wysoką jakość usług i materiałów budowlanych. Na pierwszym piętrze domu może być zbudowany z bloczków silikatowych, cegieł, monolit. Dom na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, która zmienia się w zależności od materiału ściennego. Zadzwoń teraz, a nasi eksperci doradzą na wszelkie pytania dotyczące tego projektu, sposobów jego realizacji.

Nowy drewniany dom
Liczba pokoi 6
Powierzchnia mieszkalna 99 m.kw.
Łączna powierzchnia 290 m.kw.
Powierzchnia dachu 129 m
Na pierwszym piętrze 125,31 m.kw.
Objętość 62.95 metrów sześciennych materiału ściennego.
Ustaw materiał ściany, inne warianty są możliwe kształcie drewna Technologia suszenia 200x150
Cena za zestaw głównej skrzynki na zamówienie

Projekt jest jednym parterowe drewniane domy z profilowanych prętów z pięciu pokoi i dużej sali. Dom Powierzchnia 125 m², salon 99 m², 129 m² dachu. Wszystkie pokoje znajdują się na tym samym piętrze. Dwie sypialnie, łazienka, przestronna jadalnia z wyjściem na taras. Kotłownia w drewnianym domu, umieszczone w dużym pokoju 9 m².

Drewniany dom zbudowany z falistej technologia suszenia drewna sekcji 220h150mm, ponieważ można ją kupić na wysoki koszt Fornir klejony warstwowo i szybko w niskiej cenie z barem naturalnej wilgoci. Objętość drewna w projekcie 63 m². Jest to dom zbudowany młoda czteroosobowej rodziny, jako miejsce w niedzielę lub letnie wakacje. Ale wyszedł tak dobrze, że czasami rodzina mieszka w nim przez kilka miesięcy.

Wykończenie zewnętrzne drewnianym domu, proponujemy przeprowadzić przy użyciu farb ekologicznych Tikkurila. I naturalne płytki ceramiczne Roben.

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:Widok budynku
dom dwukondygnacyjny
Liczba sypialni
3
Materiały ścienne
Profilowane belki
Funkcje:
dom z tarasem


Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

 • Funkcje: :sauna z tarasem, :dom z tarasem, :dom z sauną
 • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Kompaktowy nowoczesny dom z laminowanej fornirowanej tarcicy można z łatwością zapisać w dowolnych warunkach przestrzennych, w tym, jeśli to konieczne, jak najbliżej granicy obiektu. Prezentowany domek doskonale nadaje się zarówno do wypoczynku w ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z gabinetem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 2
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Piętrowy przestrzenny skandynawski dom z drewna klejonego 200x150 mm Archiline houses ma cztery pokoi, kuchnię z jadalnią, łazienki oraz taras. Duże panoramiczne okna dają dużo światła i poszerzają przestrzeń wewnętrzną parteru, a okna mansardowe ...
  Faworytami współczesnych architektów drewnianych domów są domy, w których znajduje się płaski (jednospadowy) dach. Często domy z płaskimi dachami budowane są przez architektów specjalizujących się w budowie budynków wysokich technologii. Takie ...
  © 2022 Białoruskie Domy Drewniane
  "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                  

  Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

  Napisz do nas, jesteśmy online!