x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom murowany z drewnianymi elementami +


Dom murowany z drewnianymi elementami +
Dom murowany z drewnianymi elementami

Murowany z drugim piętrze klejony fornir (suchego drewna, suchego drewna) instalacji pod klucz dobrej cenie - łącznej powierzchni 290 m²Na pierwszym piętrze domu mogą być wykonane z cegły, monolitycznych lub bloczków silikatowych, druga podłoga jest wykonana z laminowanego drewna fornirowanego. Trzy sypialnie, dwa salony, taras, balkon, kuchnia, dwie łazienki, AGD oraz pomieszczenia techniczne, garaż.
Dom murowany z drewnianymi elementamiDom murowany z drewnianymi elementami


Dom murowany z drewnianymi elementami


Dom murowany z drewnianymi elementami


Drewniany dom z profilowanego drewna na ziemi z fundamentu taśmowego

Drewno jest unikalne w tym sensie, że komponuje się z dowolnym materiałem budowlanym. To jest jej własnością, staraliśmy się realizować projekt, tworząc blok dom z drugim piętrze klejony fornir (suchego drewna). Technologia ta jest dość rzadkie, aby każdy, kto wykonuje ten projekt jako podstawa, otrzyma w niedalekiej przyszłości, piękny, oryginalny rodzaj budynku mieszkalnego.

Ten przestronny dom przeznaczony dla dużej rodziny: całkowita powierzchnia 290 m², w którym pięć salonów umieszczone są, garderoba, łazienka i WC, przedpokój, pokój dzienny, pomieszczenie techniczne i wiele innych. Istnieje dodatkowy budynek gospodarczy - garaż, który pasuje do ogólnego wyglądu architektonicznego, uzupełniając jego jakość. Kup ten dom i stworzyć warunki do szczęśliwego życia rodzinnego.

Nasza firma jest gotowa do przeprowadzenia budowy domu w połączeniu z drugim piętrze Fornir klejony warstwowo "pod klucz" w możliwie najkrótszym czasie, zapewniając wysoką jakość usług i materiałów budowlanych. Na pierwszym piętrze domu może być zbudowany z bloczków silikatowych, cegieł, monolit. Dom na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, która zmienia się w zależności od materiału ściennego. Zadzwoń teraz, a nasi eksperci doradzą na wszelkie pytania dotyczące tego projektu, sposobów jego realizacji.

Nowy drewniany dom
Liczba pokoi 6
Powierzchnia mieszkalna 99 m.kw.
Łączna powierzchnia 290 m.kw.
Powierzchnia dachu 129 m
Na pierwszym piętrze 125,31 m.kw.
Objętość 62.95 metrów sześciennych materiału ściennego.
Ustaw materiał ściany, inne warianty są możliwe kształcie drewna Technologia suszenia 200x150
Cena za zestaw głównej skrzynki na zamówienie

Projekt jest jednym parterowe drewniane domy z profilowanych prętów z pięciu pokoi i dużej sali. Dom Powierzchnia 125 m², salon 99 m², 129 m² dachu. Wszystkie pokoje znajdują się na tym samym piętrze. Dwie sypialnie, łazienka, przestronna jadalnia z wyjściem na taras. Kotłownia w drewnianym domu, umieszczone w dużym pokoju 9 m².

Drewniany dom zbudowany z falistej technologia suszenia drewna sekcji 220h150mm, ponieważ można ją kupić na wysoki koszt Fornir klejony warstwowo i szybko w niskiej cenie z barem naturalnej wilgoci. Objętość drewna w projekcie 63 m². Jest to dom zbudowany młoda czteroosobowej rodziny, jako miejsce w niedzielę lub letnie wakacje. Ale wyszedł tak dobrze, że czasami rodzina mieszka w nim przez kilka miesięcy.

Wykończenie zewnętrzne drewnianym domu, proponujemy przeprowadzić przy użyciu farb ekologicznych Tikkurila. I naturalne płytki ceramiczne Roben.

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:

Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych

  Kolejny wspaniały dom marzeń od firmy ArchiLine w skarbcu do chęci zbudowania drewnianego domu z baru! Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych Przytulna, wygodna, świetna opcja dla dużej rodziny. Miłośnicy przestrzeni nie ...
  więcej
   Dom z drewna profilowanego — Powierzchnia netto 221m² Duży piętrowy dom z drewna profilowanego 200x150 mm, idealnie będzie pasować dla licznej rodziny. Powierzchnia zabudowy ma 221 m2, natomiast powierzchnia mieszkalna 148,72 m2. ...
   więcej
    Budynek centrum innowacji wykonanego z klejonych belek, zbudowany przez firmę Archiline , znajduje się w Sharjah Research Park, który stanie się platformą rozwoju zaawansowanych technologii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Będzie to rozwój ...
    więcej
    © 2020 Białoruskie Domy Drewniane
    "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                    

    Napisz do nas, jesteśmy online!