x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych


Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych Nadal nie wiesz, jaki jest pierwszy krok do realizacji swojego marzenia o drewnianym domu? ArchiLine Log Houses może dać ci jednoznaczną odpowiedź - zacznij od projektu!

Typowy projekt domu z drewna klejonego warstwowo - 100-120 m2

Pomysły przychodzą do głowy jedna po drugiej, myśli są rzucane z jednego wyglądu do drugiego, od planowania do planowania, i bardzo trudno jest wszystko połączyć i wyobrazić sobie, jaki wynik będzie dla ciebie odpowiedni. Nie czekaj cierpieć, wyjście jest proste - skontaktuj się ze specjalistami! Doświadczeni menedżerowie firmy ArchiLine będą słuchać wszystkich twoich życzeń, a architekci będą brać je pod uwagę podczas realizacji projektu tylko dla Ciebie.

Główną ideą projektu - opracowanie dom, który spełnia wszystkie nowoczesne wymagania, takie jak komfort, wygoda, planu, indywidualnych pomysłów. Spraw, by była idealna pod względem komunikacyjnym, ale jednocześnie niedroga w cenie. Zadanie nie jest łatwe, ale nasi architekci poradzili sobie z tym bez trudności. Projekt indywidualnego jednokondygnacyjny dom z barem zaprojektowany 2 przestronne sypialnie, kuchnia, pokój dzienny, który jest wygodny, aby móc pomieścić całą rodzinę, łazienka, ogrzewanie, przedsionek, salon i taras, na którym można umieścić stół, krzesła i komfortowy pobyt na filiżankę herbaty, czyta ciekawą książkę, a także zbiera dużą firmę i relaksuje się w naturze.

Aby zrozumieć, że nie są to puste słowa, poniżej w niniejszym artykule przedstawiamy Państwu opracowany projekt drewnianego domu z laminowanej fornirowanej tarcicy, całą niezbędną dokumentację do jej koordynacji i dalszej budowy.

W tym projekcie opracowaliśmy:
 1. Ogólne dane techniczne
 2. Nota wyjaśniająca
 3. Fasady
 4. Płyta fundamentowa na poziomie noża
 5. Rozkład pomieszczeń z aranżacją mebli
 6. Plan dachu
 7. Sekcja


Każdy projekt ma indywidualne podejście, dlatego można opracować tylko potrzebne arkusze. Porozmawiajmy teraz bardziej szczegółowo o tym, dlaczego ten arkusz jest przeznaczony i jakie informacje on nosi.

Pierwszy arkusz jest niezbędny do poinformowania o tym, co zostało opracowane dla ciebie w tym projekcie. Przedstawiona jest również lista dokumentów normatywnych, które zostały wzięte pod uwagę przy realizacji projektu, w razie potrzeby można się z nimi zapoznać. Wskaźniki techniczne i ekonomiczne dają wyobrażenie o powierzchni i kubaturze budynku.Drugi arkusz - PZ (nota wyjaśniająca) informuje o decyzji dotyczącej planowania przestrzennego wymarzonego domu, o jego konstrukcjach nośnych, dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej, wszystkich drewnianych elementach wewnętrznych. Wszystko to jest wstępnie uzgodnione z Tobą, biorąc pod uwagę Twoje życzenia i Twój pomysł.Dzięki trzeciemu arkuszowi możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał przyszły wymarzony dom ze wszystkich stron. Na fasadach umieszczone są wszystkie znaki poziomów, aby zrozumieć skalę konstrukcji. Mierzone są również wszystkie otwory.Układ fundamentu na poziomie odcięcia (poziom, na którym zostanie wzniesiony dom) o wszystkich wymiarach, aby móc zmierzyć wzniesiony fundament i porównać go z rysunkami.Piętro Plan układ z proponowanym układzie architekt mebli jest potrzebne aby można zrozumieć i wyobrazić sobie przyszły układ struktury i powierzchni wszystkich pomieszczeń. Każdy etap projektu jest uzgodnione z Tobą i zmieniać według życzenia, jeśli jest konstrukcyjnie niemożliwe do wykonania czegokolwiek, projektant firma będzie wyjaśnić, dlaczego nie jest to zalecane i będzie stanowić alternatywę, który będzie odpowiadał obu stronom.

Poniższa lista - plan na dachu, który jest oznaczony kąt nachylenia i rozmiarów łyżew i znak łyżwy i nawisów dennych.
Nacięcie wskazuje poziom czyste podłogi, wielkość otworów i znaki okapu i kalenicy.

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:

Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:

Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:

Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:

Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99m2:Widok budynku
dom parterowy
Liczba sypialni
2
Materiały ścienne
Warstwowo klejone
Funkcje:
dom z tarasem


Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 1
 • Materiały ścienne: Profilowane belki
Budowa każdego domu zaczyna się od pomysłu i pragnienia. Firma ArchiLine Log Houses jest gotowa zaprojektować dom o dowolnej złożoności, zgodnie ze wszystkimi życzeniem klienta. Na etapie projektowania uwzględnione zostaną wszystkie cechy ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Dom posiada salon z jadalnią, kuchnię, trzy sypialnie, łazienkę, przedsionek i piec. Przestronny zadaszony taras umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Ustawienie przytulnego zadaszonego tarasu zapewnia maksymalny ...
 • Funkcje: :dom z gabinetem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Kolejny wspaniały dom marzeń od firmy ArchiLine w skarbcu do chęci zbudowania drewnianego domu z baru! Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych Przytulna, wygodna, świetna opcja dla dużej rodziny. Miłośnicy przestrzeni nie pozostaną ...
© 2022 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!