x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Drewniany dom z płaskim dachem


Drewniany dom z płaskim dachem Faworytami współczesnych architektów drewnianych domów są domy, w których znajduje się płaski (jednospadowy) dach. Często domy z płaskimi dachami budowane są przez architektów specjalizujących się w budowie budynków wysokich technologii. Takie projekty mają zwolenników i przeciwników. Ich argumenty zostaną przedstawione czytelnikom w tym artykule.

Mobilny dom drewniany "Sosna" - cena 14.300 €:

Mobilny dom drewniany "Biały Las" cena 33.300 €:

Dom drewniany z płaskim dachem z belek klejonych, projekt 182 m²:

Altana salonu z płaskim dachem w Mińsku, projekt „Dima Bilan":Dom z płaskim dachem, zbudowany przez naszą firmę we Włoszech, projekt „Włochy":

Dom drewniany z piwnicą z klejonych belek z płaskim dachem, projekt 268,86 m²:

Drewniany dom z płaskim dachem, projekt „Odcienie szarości" 259 m²:

Projekt domu z płaskim dachem z belek klejonych „Moskwa":

Drewniana restauracja z płaskim dachem, zbudowana przez naszą firmę w Hiszpanii:

Zdjęcia drewnianych domów z płaskim dachem, wykonane z otwartych źródeł i zbudowane przez inne firmy (możemy opracować projekt dla tych zdjęć):

Właściwości płaskiego dachu na drewnianym domu

W naszych krajach dachy dachowe stały się modne nie tak dawno temu. Za granicą zawsze był płaski dach. Do budowy domów drewnianych z płaskim dachem stosowane są nowoczesne materiały, na przykład belka klejona. Czasami są one wykonane z suchych drewnianych belek. Skutecznie wyglądają w domu z platformą do odpoczynku na dachu i trawnikiem.

Płaski dach nie ma idealnego kształtu. W każdym razie, będzie miała małe nastawienie. Powodem tego jest fakt, że konieczne jest zapewnienie zejścia śniegu i stopienia wody. Na płaskich dachach o niewielkim nachyleniu często instalowany jest system odwadniający. Zazwyczaj występuje pięciostopniowy mróz, aby woda wypływała z dachu wzdłuż systemu odwadniającego.

Zalety i wady płaskich dachów

Taki dach ma następujące zalety. Płaski dach wygodniej jest montować i wykonywać różne prace konserwacyjne. Tak więc na takich dachach można pracować z bateriami lub antenami serwisowymi. Płaska krew ma doskonałą izolację termiczną. Taki dach może pełnić dodatkowe funkcje. Dzięki temu można łatwo zainstalować na nim boisko sportowe lub ogród. Zadaszenie płaskie jest łatwe w montażu. Potrzeba trochę czasu, aby to zrobić. Płaski dach ma interesujący design i nadaje mu nowoczesny wygląd. Płaski dach jest wytrzymały i może być używany przez długi czas. Koszt jego konserwacji jest niewielki. Jeśli zastosujesz się do wszystkich wymagań, wykonasz prace konstrukcyjne i prawidłowo zainstalujesz lejki, problem nieefektywnego wycofania może być łatwo rozwiązany.

Jednak płaskie dachy mają swoje wady. Jeśli ma wewnętrzny odpływ, może zamarznąć lub stać się zatkany (opcja to odpływ zewnętrzny). Ale czasami nie można obejść się bez użycia wewnętrznych rynien.

System spustowy z płaskim dachem

Osobno warto wspomnieć o systemie drenażu płaskich zadaszeń. Transport przepływów wody będzie łatwy, jeśli wybierzesz odpowiedni rodzaj systemu odwadniającego. W sumie są trzy warianty. Tak więc zewnętrzny niezorganizowany system zakłada, że ​​woda atmosferyczna będzie spontanicznie płynęła. Służy do wyposażenia małych budynków gospodarczych.

Zorganizowany system zewnętrzny oznacza, że ​​woda wejdzie do rynien, a następnie zostanie przekazana do kanalizacji. Taki system jest zwykle układany na zwisie kurtyny i na zewnątrz ściany. Istotą systemu wewnętrznego jest to, że woda wpływa przez lejek wodny, który znajduje się w systemach pokrycia dachowego. Strumienie wody są przekazywane z różnych pionów.

Zobacz więcej:

Budowanie drewnianego domu w Niemczech 17 dni w 3 minuty:Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Recenzja wideo:Drewniany dom "Biały dom" z drewna klejonego warstwowo Archiline Houses. Wycieczka 3D:Dom drewniany z drewna klejonego "Biały Dom":

Zobacz więcej:

Drewniany dom "Mirage" z laminowanej okleiny! Recenzja wideo!:Drewniany dom "Mirage" z klejonego batonu! Wycieczka 3D:Drewniany dom "Mirage" z profilowanego drewna klejonego 99 m2:

Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

 • Funkcje: :dom z gabinetem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Kolejny wspaniały dom marzeń od firmy ArchiLine w skarbcu do chęci zbudowania drewnianego domu z baru! Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych Przytulna, wygodna, świetna opcja dla dużej rodziny. Miłośnicy przestrzeni nie pozostaną ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z gabinetem
 • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
 • Liczba sypialni: 5
 • Materiały ścienne: Profilowane belki
Dom z drewna profilowanego — Powierzchnia netto 221m² Duży piętrowy dom z drewna profilowanego 200x150 mm, idealnie będzie pasować dla licznej rodziny. Powierzchnia zabudowy ma 221 m2, natomiast powierzchnia mieszkalna 148,72 m2. Powierzchnia ...
 • Widok budynku: hotel
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Budynek centrum innowacji wykonanego z klejonych belek, zbudowany przez firmę Archiline , znajduje się w Sharjah Research Park, który stanie się platformą rozwoju zaawansowanych technologii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Będzie to rozwój ...
© 2022 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!