x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Domy drewniane na eksport do Europy

Domy drewniane na eksport do Europy

Domy drewniane na eksport do Europy i innych krajów świata

ACC Archiline Ltd. produkuje i dostarcza zestawy drewniany dom, drewniane sauny, altanki i pergole do krajów UE, Azji, Afryce, Ameryce i Australii.Zainteresowanie w drewnianych domach z Białorusi jest jasne: jakość Archiline domów drewnianych jest wysoka, a cena jest bardzo niska w porównaniu z analogami europejskich. Eksport domów drewnianych jest trudny i odpowiedzialny proces, który wymaga znajomości wielu niuansów. Ponadto, nie każdy dom drewniany można eksportować do Unii Europejskiej bez jakości rewalidacji. Dlatego ACC Archiline otrzymał certyfikat stałości właściwości użytkowych w zakresie produkcji i europejska ocena techniczna ETA 14 /. Dokumenty te potwierdzają jakość naszych produktów i pozwalają nam korzystać na nim oznakowanie CE.

Dlaczego właśnie my?

Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty, szanować cenią nasi klienci nasze nazwisko. Pokażemy Ci, że domy są już zbudowane i domy w budowie, będzie w stanie komunikować się nie tylko z naszych inżynierów i projektantów, ale także z klientami. Będziesz miał okazję zobaczyć jakość naszych materiałów i robót, uzyskać fachową poradę naszych specjalistów i wybrać najlepszą opcję projektowania domu i jego cech: planu, znaków elewacyjnych, grubości ścianki, rodzaj materiału (klejone z drewna , cylindryczne, itp.).

Nasi projektanci będą pracować w szczegółach projekt domu; uwzględniać życzenia wraz z wymaganiami niezawodność i trwałość budynku. Mamy doświadczenie dostaw eksportowych; znamy specyfikę przygotowania dokumentów i odprawy celnej. Mamy szerokie kontakty handlowe z przewoźników drogowych, a tym samym możemy dostarczanie swoim domu dokładnie w odpowiednim czasie i po rozsądnej cenie. Nie musisz ryzykować przed produkcją zestawie domu i uczynić zaliczkę w wysokości 90-100% kosztów zamówienia. Wszystkie płatności są dokonywane w kilku etapach.Nadzór Montaż drewnianego domuMożemy pomóc w montażu domu w swoim kraju na gotowym fundamencie. Będziemy dostarczy Ci z naszymi specjalistami w ilości 1-2 osób, którzy będą nadzorować proces na budowie. Z pomocą miejscowych pracowników w wysokości 2-4 osób, będziemy budować swój dom w ciągu 3-4 tygodni.

Jak zamówić drewniany dom?Chcesz mieszkać w ciepłym, bezpiecznym, przyjaznym dla środowiska i pięknym domu?Do tego trzeba zrobić tylko cztery kroki:

1. Wybór materiału do budowy ścianokrąglakówDrewno klejone warstwowoprofilowane drewnoOkrąglaków i drewna mogą być profilowane naturalnej wilgotności technicznie suszone. Można zapytać naszych specjalistów o różnicach, zalety i wady każdego rodzaju materiału.
2. Wybierz części składowe zestawu domuZazwyczaj zestaw z drewnianym domu na eksport obejmuje: Drewniane ściany (tarcica, drewno profilowane, logi)- paznokcie drewniane; Uszczelniacz;- belki stropowe; Belki stropowe; Krokwie dla systemu dachowego; Polacy; Toczenie. Wszystkie elementy drewniane są traktowane z wysokiej jakości drewna środkiem konserwującym. Dodatkowo, cena zestawu domu może obejmować okna drewniane, nadzór nad montażem, drewniane schody i inne elementy. Koszt wysyłki jest obliczany indywidualnie. Nasze drewniane domy są wyposażone we wszystkie niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy celnej Białorusi: Świadectwa fitosanitarnego; CMR; Kontrakt; Faktura i tak dalej.


Nasi klienci z zagranicy często pytają nas o możliwość zamawiania dom z wszystkich dodatkowych elementów, takich jak fundacja, pokryć dachowych, podłóg, instalacji elektrycznej, wodociągów itp

Należy pamiętać, że jest to ekonomicznie bezsensowne, aby zamówić wszystkie te elementy z Białorusi z następujących powodów:
1. Na Białorusi, przeważająca ilość materiałów budowlanych i wykończeniowych (z wyjątkiem drewna) jest sprowadzany z zagranicy. Dlatego nie ma powodu, by sprzedawać materiały, które znalazły się pod podwójnym taryf (podczas importu na terytorium Białorusi i wywozu z niej). Innym powodem jest transport. Na przykład, nie ma sensu eksportu betonu pod fundamenty i dach pokrycie z Białorusi, ponieważ cena, jaką płacisz za wysyłkę będzie jeszcze wyższa niż cena materiałów.

2. W każdej klientów kraj ma swoje własne tradycje, życzenia, które są po prostu niemożliwe, aby wziąć pod uwagę podczas produkcji zestawu domu. Jeżeli zamówisz tylko drewnianą część domu, to daje możliwość wyboru innych materiałów w regionie, w którym mieszkasz, będzie w stanie wziąć pod uwagę wszystkie niuanse i materiałów zakupu, które spełniają Twoje oczekiwania dotyczące ceny, jakości, kolor i wzór.

3. Wybierz projekt domu na naszej stronieAlbo po prostu wysyłać swoje plany pięter (o wymiarach, wysokości i szerokości ścian itp) do naszej poczty!

4. Nasi eksperci dokonać niezbędnych obliczeń rozważa dostarczanie domu do miejsca, rozmawiać ze sobą terminy dostaw, formy płatności i wszystkie etapy współpracy

Holzhäuser für den Export nach Europa

Po przejściu przez wszystkie te 4 kroki - Voila! Jesteś szczęśliwym posiadaczem ekologicznego drewnianym domu, co będzie miało pozytywny wpływ na zdrowie i zdrowie członków rodziny. Jesteś właścicielem domu, w którym można spędzić wiele szczęśliwych dni, dom, który oddycha z wami.

Dlaczego nie możemy powiedzieć "przybliżone" cena domu?

Jako profesjonaliści, nie marnować słów. Nigdy nazwać cenę zamówienia, bez znajomości:- Elementy zestawu domu- Ściany i grubość materiału- Projekt architektoniczny budynku (domy o takiej samej powierzchni, wykonanych z tego samego materiału, może się różnić w cenie ze względu na różną liczbę przegród wewnętrznych, krokwi, itp)
W oparciu o życzenia przygotujemy odpowiednie obliczenia i złożyć ofertę.

DostawaZazwyczaj zestawy house są dostarczane przez ciężarówki bezpośrednio na budowie klienta.W tym celu używamy ciężarówkę o ładowności do 20 ton.

Mobilny dom drewniany "Sosna" - cena 14.300 €:

Mobilny dom drewniany "Biały Las" cena 33.300 €:Mały drewniany dom lub sauny mogą być umieszczone w jednej ciężarówce. Jeśli ilość materiałów do domu jest więcej niż jeden pojazd może zawierać przesyłka jest podzielona na części: pierwszą ciężarówkę - dolna część domu (dzięki czemu można od razu zacząć go zmontować), to górna część. Nasi eksperci dokonać niezbędnych obliczeń i określić liczbę ciężarówek dla Ciebie!
Możliwy wariant wysyłki do Ameryki, Azji, Afryce, Australii i Oceanii jest drogą morską w kontenerach 20 i 40-stopowych.
Istnieje wiele ważnych szczegółów w eksporcie domów drewnianych granicą, ignorancja, która może prowadzić do poważnych problemów. Ważne jest, aby poznać warunki klimatyczne kraju i specjalnego drewna konserwantów Klienta.
Brak doświadczenia może doprowadzić do masowego niebieskie zabarwienie drewna i zalogować pękanie. Ponadto, nie może być pomyłki w dokumentach celnych i certyfikatów, a to spowoduje opóźnienia dostawy, rozładunku na granicy, i wielu innych problemów. Dlatego jest bardzo ważne, aby współpracować ze specjalistami w tej dziedzinie.
ACC Archiline Ltd. posiada 12-letnie doświadczenie w konstrukcji drewnianej i eksportu drewnianych domów. Zobowiązać swoje życie i swoją przyszłość dla profesjonalistów!

Jeśli jesteś zainteresowany produktem domy drewniane na eksport do europy , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Export

  Construction Franchise "ArchiLine Log Houses" Nowadays, nothing says progress like construction businesses and franchises. Construction businesses go hand-in-hand with construction franchises and independent contractors. That’s why ...
   Строительная франшиза " ArchiLine Log Houses " В настоящее время использование договоров франчайзинга широко распространилось в строительном бизнесе. Строительные компании растут наряду с развитием дилерской сети и количеством независимых ...
   © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!