x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Mobilny dom drewniany "Sosna" - cena 14.300 €
rozmiar: 2,4 x 6,6 metra

Mobilny dom drewniany "Sosna" - cena 14.300 €  Przyczepa stacjonarna nie wymaga zgody architekta na instalację na Twojej budowie. Nie wymaga podkładu! Mobilny drewniany domek, można przewozić samochodem i rozładowywać dźwigiem!

Kontakty: +48788850978 Dariusz Podalak

- Mobilny dom drewniany jest dostarczany z dekoracją wewnętrzną i zewnętrzną, piecem kominkowym, oknami, drzwiami wejściowymi i wewnętrznymi, elektrycznością.

- Wielkość mobilnego drewnianego domku/sauny: 2,4 x 6,6 m.

- Ciężar przyczepy kempingowej 12 ton

- Z domku mobilnego można korzystać w zależności od życzeń właścicieli: jest to dom jedno- lub dwupokojowy lub sauna wyposażona w piec opalany drewnem - Harvia

- Malowany domek mobilny - Rubio Monocoat - naturalny olej roślinny

- Cena na Białorusi: 14.300 €
- Cena w Europie z dostawą: 1 szt. - 20.000 €, 2 szt. - 18.700 €
Mobilny domek drewniany, który można przewozić samochodem i rozładowywać dźwigiem:

Podstawą takiej mobilnej łaźni jest izolowana płyta betonowa o wysokości 170 mm. Poszycie zewnętrzne - deska olchowa. Półki również wykonane są z olchy. Drewno impregnowane masą ochronną Rubio MonocoatPlan mobilnego drewnianego domu / sauny "Sosna":

Drewniany domek mobilny / sauna, wewnątrz:

Ściany i sufit drewnianego domu mobilnego są ocieplone. Jako izolację stosuje się wełnę mineralną (Ursa Terra) o grubości 100 mm.

W każdym pomieszczeniu znajdują się okna 410x1840 mm. Otwory wentylacyjne zapewniają doprowadzenie świeżego powietrza do pomieszczeń.

Dekoracja zewnętrzna i wewnętrzna - deska wykonana z drewna sosnowego.

Mobilny dom drewniany w produkcji:

Piec w domu spełnia wymogi bezpieczeństwa: jest ogrodzony drewnem z cegłami i wyposażony w metalowy zbiornik o pojemności 75 litrów. Podłogi w kabinie prysznicowej są wyłożone płytkami, które są ułożone ze spadkiem, aby umożliwić odpływ wody. W pokoju wypoczynkowym zastosowano deskę sosnową 35*80 mm. System krokwi jest wykonany z deski, suszenie i skręcanie są wykluczone.Naszym priorytetem jest jakość produktów. Nasze drewniane domki mobilne to wszechstronne wzornictwo, staranne wykończenie i dbałość o szczegóły. Do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych wytwarzanych przez naszych pracowników. Wysokiej jakości konstrukcja z drewna, piękna elewacja i dekoracja wnętrz to kluczowe cechy domów mobilnych.

Mobilny dom drewniany możemy dostosować do standardów obowiązujących w Twoim kraju. Po zakończeniu produkcji każdy dom poddawany jest ścisłej kontroli jakości.

Mobilny domek może być dodatkowo wyposażony w klimatyzację, rolety zewnętrzne lub dodatkowy niezbędny sprzęt AGD.

Jako producent możemy dostarczyć telefon komórkowy z domu do Twojego kraju. Ta usługa jest płatna i kalkulowana indywidualnie.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem mobilny dom drewniany "sosna" - cena 14.300 € , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Mobilny dom drewniany

  Mobilny dom drewniany 12x4 metry + taras 3x12 metrów (48 + 36 m²) Dom z dwiema sypialniami 9,63 m², przestronnym salonem 11 m², łazienką 4 m², tarasem 36,3 m². 3,2 metra - wysokość zewnętrzna domu 2,6 metra - wysokość wewnątrz domu Kontakty: ...
   Mobilny, dwupiętrowy drewniany dom "Caravan" to innowacyjny projekt firmy, który oferuje unikalne rozwiązanie problemu komfortowego życia. Dom ma wymiary 7,5x3,5 m i taras 2,5x7,2 m, całkowita powierzchnia domu wynosi 34 m² na dwóch piętrach, a ...
   © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!