x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Mobilny dom drewniany "Biały Las" cena 33.300 €
rozmiar: 12 x 4 metra

Mobilny dom drewniany "Biały Las" cena 33.300 €  Mobilny dom drewniany 12x4 metry + taras 3x12 metrów (48 + 36 m²)

Dom z dwiema sypialniami 9,63 m², przestronnym salonem 11 m², łazienką 4 m², tarasem 36,3 m².

3,2 metra - wysokość zewnętrzna domu
2,6 metra - wysokość wewnątrz domu

Kontakty: +48788850978 Dariusz PodalakMały, ale funkcjonalny domek mobilny, który ma wszystko, czego potrzebujesz do życia jednej lub więcej osób. Przestrzeń wewnętrzna podzielona jest na cztery strefy: hol wejściowy, dwie sypialnie, kuchnię i łazienkę.

Wysokość sufitu - 2,6 metra. Według standardów wiejskiego domu to niewiele, ale sufit, zgodnie z odczuciami, „nie naciska". Brak miejsca rekompensują duże okna, które optycznie powiększają przestrzeń.

Mimo pozornie prostego wyglądu domu, nie jest to chwiejna konstrukcja, ale nowoczesny dom energooszczędny z niezbędnym zestawem opcji technologicznych. Przy niewielkiej powierzchni porównywalnej z jednopokojowym mieszkaniem ten dom będzie kosztował znacznie mniej.

Opcja eksportu.

Zmontowany w fabryce.

Dobrze ocieplone, z dekoracją wnętrz, hydrauliką itp.

Całkowicie gotowy do zamieszkania.Surowy, rzeczowy wygląd domu tłumaczy się jego przeznaczeniem. Po zainstalowaniu na miejscu możesz zainstalować taras, baldachim, stopnie, rozcieńczyć wygląd, uczynić go ciekawszym.(Drewniany dom "Biały Las" z baru: 120/185 mm - 38 600 €, 200/185 mm - 50 700 €)Z czego składa się mobilny dom drewniany „Biały Las":

- deska domowa zewnętrzna 20x40mm.

- szyna i kontr szyna 20x40mm

- Folia jest sklejana specjalną taśmą Delta

- Na dole zamontowana jest metalowa drobna siatka od gryzoni

- Rama drewniana 140x40mm

- Izolacja 150mm

- Folia Delta (paroizolacja)

- Szyna i przeciw-szyna

- Deska wykończeniowa.

Ochrona przed wodą / parą / wiatrem na najwyższym poziomie!

Rozwiedzione okablowanie.

Zainstalowana umywalka, toaleta, prysznic.

Jest bojler na wodę.

Cena obejmuje okna i drzwi.

Produkcja fabryczna i montaż:

Konstrukcja domu jest montowana w fabryce i transportowana na miejsce już gotowa. Podkład jest wylany, a komunikaty przygotowywane z wyprzedzeniem.

Ciągła kontrola jakości:

Kontrola jakości materiałów i prac prowadzona jest w sposób ciągły, ponieważ dom jest wykonywany i montowany w produkcji. Jeśli chcesz, możesz osobiście przyjść i śledzić postępy produkcyjne swojego przyszłego domu mobilnego.

Zapewnienie jakości:

Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały własnej produkcji z białoruskiego lasu. Każdy etap produkcji jest monitorowany przez pracowników z dużym doświadczeniem, domek mobilny ma gwarancję zgodności ze wszystkimi przepisami budowlanymi i dopuszczeniami.
Jeśli jesteś zainteresowany produktem mobilny dom drewniany "biały las" cena 33.300 € , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Mobilny dom drewniany

  Przyczepa stacjonarna nie wymaga zgody architekta na instalację na Twojej budowie. Nie wymaga podkładu! Mobilny drewniany domek, można przewozić samochodem i rozładowywać dźwigiem! Kontakty: +48788850978 Dariusz Podalak infogemera@gmail.com - ...
   Mobilny, dwupiętrowy drewniany dom "Caravan" to innowacyjny projekt firmy, który oferuje unikalne rozwiązanie problemu komfortowego życia. Dom ma wymiary 7,5x3,5 m i taras 2,5x7,2 m, całkowita powierzchnia domu wynosi 34 m² na dwóch piętrach, a ...
   © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!