x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Drewniany dom z drewna z tarasem, projekt „Dom IT” 250 m²

Drewniany dom z drewna z tarasem, projekt „Dom IT” 250 m² Dom z tarasem "Dom IT" obejmuje: 3 sypialnie z osobnym węzłem sanitarnym, obszerny przeszklony taras oraz kuchnię z salonem. Taki dom jest odpowiedni dla tych, którzy lubią przyjmować gości lub organizować spotkania biznesowe w domu.
.....................................................................................................................................................................................................
.
PODSTAWOWE INFORMACJE:

Numer piętra:2Liczba sypialni3
Przestrzeń życiowa61,52 m2Powierzchnia wszystkich kondygnacji:134,99 m2
Powierzchnia tarasu i balkonu:70,12 m2Powierzchnia dachu:- m2
Obszar zabudowany:182 m2Cena £:na prośbę
Materiał ściany:Belki profilowane klejone (200x185 mm) *
Materiał dachu:Ceramiczne dachówki *
Fundacja:Ruszt palowy z płytą monolityczną *
Okno:Z drewna *
* Materiały mogą się różnić w zależności od życzeń klienta


PLAN DOMU:
.
Na parterze znajduje się wiatrołap, hol wejściowy, łazienka, kuchnia-salon, pomieszczenie gospodarcze, dwie sypialnie z indywidualnymi połączonymi łazienkami, duża weranda oraz taras:
.

.
Na drugim piętrze: główna sypialnia z własną połączoną łazienką:
.

"Dom IT" - drewniany dom z klejonych belek, zbudowany na zamówienie odnoszącego sukcesy uczestnika branży IT, Michaiła.

Jakie zadania ustawił klient przed architektem i budowniczym?

Pierwszym zadaniem, które postawił Michael, było, aby dom był piękny. Powinien być chip, dom powinien być inny, lepszy od innych, powinien chcieć w nim mieszkać, „całe bogactwo powinno się w niego łączyć" - co w pełni odpowiadało zasadom życia klienta. Prośba pojawiła się na drugim miejscu - zdrowie, więc postanowiono zaprojektować dom z drewna. Drewniany dom i ekologiczne dekoracje zostały wykonane pod hasłem „Żyj, śpij, bądź zdrowy"

Chęć doszła do trzeciego miejsca: „Że dom był rzut kamieniem od biura". Jednym z głównych pragnień naszych specjalistów IT jest bliskość biura do domu, niewielu chce spędzać 1-2 godziny dziennie na jednej drodze do komputera w biurze. Kwestia ta została podjęta przez zakup działki ze starym domem, rozbiórkę i budowę nowego domu na tym placu budowy.

I okazał się piękny dom pomalowany na zielono. Łączy w sobie przytulność i udogodnienia, od układu po każdy szczegół. Projekt został wdrożony przez firmę „pod klucz". Dom łączy ciekawą asymetryczną architekturę z elementami i wystrojem nowoczesnego stylu architektonicznego: duże okna, które wizualnie rozjaśniają fasadę i kontrastową kolorystykę.

Spójrz na wielką wycieczkę 3D po drewnianym domu w Białym Domu: Ściany są zewnętrznie pokryte niemiecką zieloną farbą. Drewniane okna są pomalowane jasną nasyconą farbą o jaśniejszym zielonym odcieniu, co sprawia, że kolorowa paleta elewacji jest jeszcze bardziej szlachetna i interesująca. Jasnoszary odcień dachu doskonale się z nim harmonizuje. Zadaszony taras z prawej strony: Duże tarasy i balkon nadają domowi wyjątkowej przytulności. Są one pokryte deską tarasową potraktowaną specjalnym olejem: Plany pierwszego i drugiego piętra:

Doskonały widok z okna jest bardzo ważny dla Michaela. Był gotów zmniejszyć liczbę pomieszczeń, dzięki czemu okna dawały doskonałą perspektywę i widok na plac obok domu.
Uważa się, że wnętrze to kategoria, którą można całkowicie zmienić i przerobić, ale usunięcie widoku z okna nie leży w gestii architekta i samego klienta.

Nie wiemy, czy informatycy mają głęboką skłonność do tej manii, czy też jest to uniwersalna ludzka pasja do pięknych, ale odnoszących sukcesy specjalistów IT w USA wolą budować swoje domy z widokiem na naturę.Wnętrza domu są nowoczesne, luksusowe, a jednocześnie lekkie, wypełnione powietrzem i światłem. Ściany drewna pokryte są ochronną mieszanką, która odsłania piękną naturalną fakturę drewna:

Sufity obszyto deską sosnową i pomalowano jasną kremową farbą. Architektonię wnętrz podkreślają ozdobne portale: Duża kuchnia to miejsce, w którym możesz zorganizować właściwe odżywianie. Informatycy są bardzo entuzjastycznymi ludźmi i nie lubią spędzać cennego czasu na wypadach do miasta „niż jeść".

Większość z nich woli jak najmniej myśleć o jedzeniu, podczas gdy „nie ma ich w rzeczywistości fizycznej". Z drugiej strony, im mniej czasu poświęcasz na poszukiwanie jedzenia, tym szybciej projekt się porusza.

Nasz nowoczesny „Dom IT" ma wszelkie warunki do takiej rozrywki. Ma kuchnię z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i zmywarką, w której każdy może ugotować coś własnymi rękami - idealna opcja dla zapalonych informatyków, którzy nie mają sensu wychodzić na zewnątrz.Kolejnym pytaniem była możliwość nieformalnej dyskusji o chwilach pracy z pracą zdalną - w tym celu ważne jest posiadanie specjalnych pomieszczeń i przestrzeni w domu. Duży salon z kominkiem, dwie kuchnie, tarasy i obszary zewnętrzne przed domem. Wszystko to przyczynia się do organizowania rajdów online i offline, które prywatnie lub zbiorowo omawiają projekt i nie robią tego w dusznej auli, ale w pięknym salonie na drzewie z kominkiem.

Ważne pytanie: gry i rozrywka domowa. Czasami trzeba oderwać się od pracy, kto się z tym kłóci? Praca w branży IT jest szczególnie pracochłonna, dlatego dobrze jest mieć okazję na krótką, ale ekscytującą przerwę w tej dziedzinie. W takich momentach chcę wstać, rozprostować nogi, trochę oderwać się od komputera. A jakie są alternatywy dla przerwy na dym, przerwy na kawę lub kontemplacji krajobrazów za oknem?

Proste gry, takie jak duży bilard, dają nie tylko okazję na przerwę podczas kompilacji projektu, ale mogą konstruktywnie wyrzucić konkurencję i negatywne elementy nagromadzone w ciągu dnia, co jest ograniczone w procesie bliskiej interakcji z biurem.

Osobno zauważamy, że Michaił nie lubi siłowni do ćwiczeń fizycznych, a mianowicie bilarda w sali kominkowej z możliwością gry w dowolnym momencie. Klient chciał zobaczyć duże obszerne pokoje i prywatne przestrzenie w swoim domu - dwa wzajemnie wykluczające się pragnienia, ale dla współczesnych architektów nie ma rzeczy niemożliwych.

Z jednej strony jest to spowodowane pragnieniem Michaiła, aby móc przejść na emeryturę i zastanowić się nad złożonym pomysłem prywatnie lub zrelaksować się z problemem w pozycji leżącej, zamiast wystawać w miejscu pracy przed niepotrzebnym (w tej chwili) monitorem.

Z drugiej strony lubi „nie czuć nacisku sufitu nad głową". Ten ostatni problem dotyczy typowych biur zlokalizowanych z reguły w centrum miast. Michael chciał czuć się swobodnie, nie lubi hałd we wnętrzu, a zwłaszcza, jeśli ktoś jest zmuszony do naruszenia jego osobistej przestrzeni, oddychając z tyłu głowy.

Duży pokój na parterze z łazienką:Drugi duży pokój na parterze, również z osobną łazienką:

Dom ma wyraźną automatyzację ogrzewania i oświetlenia. Informatycy lubią zamieniać swój dom w miniaturowe „centrum kontroli lotów". Informatycy uwielbiają kontrolować wszystko w swoim życiu, a wiele dużych i nowoczesnych monitorów oraz nowoczesny system sterowania w całym domu powinien w tym pomóc:Łazienka na pierwszym piętrze jest cudowna: Дом Айтишника

Дом Айтишника

Ważnym elementem były stylowe schody z rzeźbionymi poręczami. Ta wygodna i bezpieczna konstrukcja wprowadza grafikę do wnętrza. Dzięki schodom dom uzdrowił swoje życie, zamieniając się w idealny dom dla osób indywidualnych i dużych rodzin, dzięki czemu gospodarz i jego goście są zadowoleni z życia.Kolejne silne pragnienie klienta: zdrowy sen w domu! Zadanie polegało na stworzeniu dużej sypialni z dobrą izolacją akustyczną i zaciemnieniem na drugim piętrze, abyś mógł spokojnie spać po nieprzespanych nocach.

Taki dom można zbudować w dowolnym miejscu na świecie, w Europie, w szczególności w Niemczech, Polsce, Francji, Włoszech, dzięki europejskiemu certyfikatowi jakości produktu, który jest własnością naszej firmy.


Widok budynku
dom dwukondygnacyjny
Liczba sypialni
3
Materiały ścienne
Warstwowo klejone
Funkcje:
dom z tarasem


Jeśli jesteś zainteresowany produktem drewniany dom z drewna z tarasem, projekt „dom it” 250 m² , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji MEGA TOP 8 DOMÓW DREWNIANYCH ARCHILINE

 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z balkonem
Dom z bali Sistema to niezwykły projekt domu drewnianego. Duże okna, drugie światło, oryginalne malowanie i niestandardowa bryła dachu - to wszystko pozytywnie wyróżnia "System" na tle innych domów z zaokrąglonych bali. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
Dom z bali skandynawskich wykonany z drewna klejonego warstwowo "Poranek" - duży dom z przestronnym salonem, oddzielną kuchnią, dwoma sypialniami i łazienką. Ten dom jest idealny dla tych, którzy nie lubią małych zamkniętych przestrzeni. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
Dom drewniany z tarcicy klejonej warstwowo z tarasem "Wolfgang" - mały domek na pobyt stały małej rodziny. Dom ma wszystko, czego potrzebujesz: dwie sypialnie, łazienkę i przestronną kuchnię-salon. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z balkonem
Dom drewniany z drewna klejonego warstwowo "Biały Dom" składa się z: 5 sypialni, kuchni-salonu 58m2 oraz dwóch łazienek. Taki dom idealnie nadaje się na pobyt stały dużej, przyjaznej rodziny. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z piekarnikiem, :dom z balkonem
W skład domu z bali "Majak" z piecem i tarasem wchodzą: dwie sypialnie po 17 m2 każda, kuchnia-salon o powierzchni 50 m2 oraz dwie łazienki o powierzchni 4,8 m2. Taki dom idealnie nadaje się do stałego zamieszkania 3-4 osobowej rodziny. ...
 • Funkcje: :dom z gabinetem, :dom z balkonem
Przykładem połączenia technologii budowy domów w budownictwie jest dwukondygnacyjny dom „Bade-Wurtemberg". Górna kondygnacja wykonana jest z drewna, a piwnica ze zbrojonego betonu, co wynika z różnicy w rzeźbie terenu na budowie. ...
  Energooszczędny dom drewniany z drewna klejonego, wybudowany w Belgii, spełnia aktualne europejskie normy efektywności energetycznej - dzięki dodatkowej izolacji ścian wełną mineralną Rockwool o grubości 100 mm. Energooszczędny drewniany dom ...
   Klasyczny fiński drewniany dom „Koskenkorva" z rozpoznawalnymi liniami architektonicznymi. Trzy sypialnie, salon, kuchnia, garderoba, taras, na drugim piętrze - sypialnie, łazienka, balkon i poddasze. Projekt został dostosowany do logów przez ...
    Nie ma potrzeby romantyzowania praktyczności trójkątnych chat tak popularnych w naszych szerokościach geograficznych. W tej chwili takie domy są częściej wykorzystywane jako domki letniskowe, ale istnieją przesłanki do ich budowy i stałego ...
    © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
    "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                    

    Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

    Napisz do nas, jesteśmy online!