x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom z klejonego drewna „Wolfgang” - 82 m²

Dom z klejonego drewna „Wolfgang” - 82 m² Dom drewniany z tarcicy klejonej warstwowo z tarasem "Wolfgang" - mały domek na pobyt stały małej rodziny. Dom ma wszystko, czego potrzebujesz: dwie sypialnie, łazienkę i przestronną kuchnię-salon.
..................................................................................................................................................................................................
.
PODSTAWOWE INFORMACJE:

Numer piętra:1Liczba sypialni2
Przestrzeń życiowa24,72 m2Powierzchnia wszystkich kondygnacji:78,5 m2
Powierzchnia tarasu i balkonu:21,96 m2Powierzchnia dachu:185 m2
Obszar zabudowany:120 m2Cena £:na prośbę
Materiał ściany:Belki profilowane klejone (200x185 mm) *
Materiał dachu:Ceramiczne dachówki *
Fundacja:Ruszt palowy z płytą monolityczną *
Okno:Z drewna *
* Materiały mogą się różnić w zależności od życzeń klienta


PLAN DOMU:
.
Na pierwszym i jedynym piętrze znajdują się: wiatrołap, pomieszczenie z piecem, węzeł sanitarny, 2 sypialnie, kuchnia, salon z wyjściem na taras:
.

Arkusz z projektu:

Dzień dobry, odwiedzający tę nową stronę naszej witryny. Na ulicy w czerwcu 2019 roku i przedstawiamy Państwu nowo wybudowany dom z laminowanej tarcicy fornirowej

Dom, wybudowany, wynajęty i czekający na gości. Przestronne, jasne, jasne. Jest spokojny, łatwy do oddychania, czujesz się w nim łatwo.

Dom jest niezawodny i gotowy na funkcje, dla których został stworzony: aby ludzie byli zdrowi, odpocznijcie.

Dom doskonale spełnia swoje pozostałe funkcje: stoi, chroni, chroni, gwarantuje i konserwuje. Jego taras: odświeża się, otwiera.

Aby zacząć w przyszłości, musisz być zdrowy i pozbawiony uprzedzeń. Co jest do tego potrzebne? Taki dom, po prostu musi być.
Lekka atmosfera, zawsze czeka na zmianę na lepsze. Gospodarze spędzają czas w jasnym, przestronnym otoczeniu. Takie domy powinny być, to tylko punkt mocy na mapie wydarzeń życiowych.

Kompaktowy na pierwszy rzut oka dom z klejonego drewna laminowanego sugeruje wygodne życie w nim dla rodziny 3-4 osób. Specyfiką projektu jest to, że jest zmienny: łatwo dostosować go do życzeń klienta pod względem powierzchni i funkcjonalności. Ponadto, wraz ze zmianą projektu, dom może stać się dwupiętrowy, z fasadami w dowolnym stylu. Najważniejsze - jest wygodny, niezawodny, wydajny.

Przestrzeń wewnętrzna jest wyraźnie skonstruowana: na prawo od wejścia znajduje się przestrzeń publiczna w formie salonu, po lewej stronie kuchnia, a następnie korytarz prowadzący do pokoi, łazienki i kotłowni oraz drugie wejście.

Motywem przewodnim projektu domu z laminowanej tarcicy fornirowej była jedność z naturą, architekt delikatnie wpisał budynek w istniejący budynek z krzemianu gazowego, korzystnie podkreślił godność drewna i zwrócił uwagę na wybudowany dom.

Wybór małego spadzistego dachu nie jest przypadkowy: podkreśla niezawodność klejonych konstrukcji i nadaje budynkowi nowoczesny wygląd. Zadaszony taras przechodzi przez fasadę. I możesz iść do niego ze wspólnej przestrzeni kuchni i salonu.

Zadaniem projektu było pokazanie, jak nowoczesny funkcjonalny dom, wyposażony w „inteligentną" komunikację, można harmonijnie włączyć do środowiska. Do malowania ścian zewnętrznych chronionych przez nawisy dachu wybrano farbę w kolorze jasnoszarym, co dodatkowo podkreśla piękno i jakość drewna klejonego warstwowo. materiał odporny na warunki atmosferyczne i ma ładny wygląd.

Projekt ten, jeden z najbardziej popularnych pod względem cenowym, drewnianego domu z klejonego drewna, został wdrożony przez naszą firmę dla klienta w mieście Lida.

Układy i uniwersalny rozmiar pozwalają budować go nie tylko w klejonym drewnie laminowanym, ale także w wersji bardziej budżetowej - drewno z szeregu technicznej komory suszenia lub z drewna z szeregu naturalnej wilgoci.

Szerokość przekroju ściany z drewna klejonego może zmieniać się od 160 mm do 240 mm, w zależności od sezonowości pracy domu i miejsca jego budowy.

Nowoczesna technologia montażu ścian z laminowanej tarcicy fornirowej, siła węzłów sprężystych „100%" zapobiega przedmuchiwaniu ścian przez cały okres eksploatacji domu.

Nowoczesne widoki właścicieli domu przejawiają się w ciekawych wnętrzach i kolorach.

Układ tego laminowanego domu z drewna jest zoptymalizowany przez fakt, że przestrzeń w salonie przechodzi przez cały dom, dzięki czemu dom jest jednoprzestrzenny, a jedna podłoga pozwala na wysokie sufity.

Dom ma wszystko, czego potrzebujesz: ogromny salon z kuchnią, dwie sypialnie, przedsionek termiczny, kotłownię, łazienkę.

Z salonu można wyjść na taras. Pokrycie tarasu wykonane jest z modrzewia traktowanego specjalnym olejem.

Taras może mieć dowolną wielkość. W razie potrzeby projekt może dokonać niezbędnych zmian w życzeniach klienta.

Ukryta komunikacja w tym domu z klejonego drewna warstwowego. Eliminuje to potrzebę instalowania skrzynek w całym domu.
Płytki ceramiczne układane są na podłodze - to dobry materiał na system ogrzewania podłogowego zainstalowany w domu. Okna w domu są drewniane z podwójnie oszklonymi oknami, ze skarpami i listwami malowanymi fabrycznie metodą impregnacji.Aby spełnić swoje marzenie o drewnianym domu z klejonego drewna, udzielimy Ci definitywnej odpowiedzi - zacznij od projektu! Zwłaszcza jeśli Ci się podoba, gotowy i czeka na Ciebie w naszym biurze! Jednym z najpopularniejszych projektów naszej firmy są projekty Evrodom-1 i Evrodom-2.

Zobacz typowy projekt domu z drewna klonowego „Evrodom-1" - 80-90 metrów kwadratowych. m
Zobacz typowy projekt domu z klejonego drewna „Evrodom-2" - 100-120 metrów kwadratowych. m

Główną ideą na etapie projektowania jest opracowanie i wykonanie domu, co czyni go idealnym pod względem komunikacyjnym, niedrogim, wygodnym, wygodnym, indywidualnym.

Projekt domu z klejonego drewna „Evrodom-1" zaprojektowano: hol, salon, kuchnię, w której może pomieścić cała rodzina, kuchnia, piec, łazienka, platforma, taras, gdzie można wygodnie usiąść przy filiżance lub zebrać dużą firmę.

Типовой проект дома из бруса Евродом-1 90 кв. мPoniżej przedstawiamy waszą uwagę opracowany projekt domu z drewna klejonego warstwowo oraz niezbędną dokumentację do jego koordynacji i dalszej budowy.

W projekcie domu z klejonego drewna:

Nota wyjaśniająca
Fasady
Wzór podstawy
Plan piętra z aranżacją mebli
Plan dachu
Cięcia

Teraz powiemy Ci bardziej szczegółowo, do czego służą arkusze i jakie informacje zawierają:

Pierwszy arkusz informujący o tym, co zostało opracowane dla Ciebie w projekcie. Lista dokumentów regulacyjnych. Wskaźniki techniczne i ekonomiczne dają wyobrażenie o obszarach i wielkości budowy domu.Drugi arkusz - PZ (nota wyjaśniająca) informuje o decyzji planowania przestrzennego domu, konstrukcjach wsporczych, dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej, wszystkich elementach drewnianych:Trzeci arkusz: jak przyszły dom z klejonego drewna będzie wyglądał ze wszystkich stron. Znaki poziomu są umieszczone na elewacjach, aby zrozumieć skalę domu. Wymiary wszystkich otworów.Dalej schemat bazy we wszystkich rozmiarach. I plan rozmieszczenia z układem mebli zaproponowanym przez architekta.Następny arkusz to plan dachu z kątami nachylenia i rozmiarami ramp, znacznikami grzbietu i nawisu. Sekcja przedstawiająca poziom czystej podłogi, wielkość otworów.

Czekamy na ciebieWidok budynku
dom parterowy
Liczba sypialni
2
Materiały ścienne
Warstwowo klejone
Funkcje:
dom z tarasem


Jeśli jesteś zainteresowany produktem dom z klejonego drewna „wolfgang” - 82 m² , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji MEGA TOP 8 DOMÓW DREWNIANYCH ARCHILINE

 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z balkonem
Dom z bali Sistema to niezwykły projekt domu drewnianego. Duże okna, drugie światło, oryginalne malowanie i niestandardowa bryła dachu - to wszystko pozytywnie wyróżnia "System" na tle innych domów z zaokrąglonych bali. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
Dom z bali skandynawskich wykonany z drewna klejonego warstwowo "Poranek" - duży dom z przestronnym salonem, oddzielną kuchnią, dwoma sypialniami i łazienką. Ten dom jest idealny dla tych, którzy nie lubią małych zamkniętych przestrzeni. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
Dom z tarasem "Dom IT" obejmuje: 3 sypialnie z osobnym węzłem sanitarnym, obszerny przeszklony taras oraz kuchnię z salonem. Taki dom jest odpowiedni dla tych, którzy lubią przyjmować gości lub organizować spotkania biznesowe w domu. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z balkonem
Dom drewniany z drewna klejonego warstwowo "Biały Dom" składa się z: 5 sypialni, kuchni-salonu 58m2 oraz dwóch łazienek. Taki dom idealnie nadaje się na pobyt stały dużej, przyjaznej rodziny. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z piekarnikiem, :dom z balkonem
W skład domu z bali "Majak" z piecem i tarasem wchodzą: dwie sypialnie po 17 m2 każda, kuchnia-salon o powierzchni 50 m2 oraz dwie łazienki o powierzchni 4,8 m2. Taki dom idealnie nadaje się do stałego zamieszkania 3-4 osobowej rodziny. ...
 • Funkcje: :dom z gabinetem, :dom z balkonem
Przykładem połączenia technologii budowy domów w budownictwie jest dwukondygnacyjny dom „Bade-Wurtemberg". Górna kondygnacja wykonana jest z drewna, a piwnica ze zbrojonego betonu, co wynika z różnicy w rzeźbie terenu na budowie. ...
  Energooszczędny dom drewniany z drewna klejonego, wybudowany w Belgii, spełnia aktualne europejskie normy efektywności energetycznej - dzięki dodatkowej izolacji ścian wełną mineralną Rockwool o grubości 100 mm. Energooszczędny drewniany dom ...
   Klasyczny fiński drewniany dom „Koskenkorva" z rozpoznawalnymi liniami architektonicznymi. Trzy sypialnie, salon, kuchnia, garderoba, taras, na drugim piętrze - sypialnie, łazienka, balkon i poddasze. Projekt został dostosowany do logów przez ...
    Nie ma potrzeby romantyzowania praktyczności trójkątnych chat tak popularnych w naszych szerokościach geograficznych. W tej chwili takie domy są częściej wykorzystywane jako domki letniskowe, ale istnieją przesłanki do ich budowy i stałego ...
    © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
    "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                    

    Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

    Napisz do nas, jesteśmy online!