x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Mobilny, piętrowy, drewniany dom "Caravan"
18.000 Euros

Mobilny, piętrowy, drewniany dom "Caravan"

Mobilny, dwupiętrowy drewniany dom "Caravan" to innowacyjny projekt firmy, który oferuje unikalne rozwiązanie problemu komfortowego życia. Dom ma wymiary 7,5x3,5 m i taras 2,5x7,2 m, całkowita powierzchnia domu wynosi 34 m² na dwóch piętrach, a tarasy mają 18 m². Dom "Caravan" to idealne połączenie komfortu, jakości i stylu.

Mobilny dom drewniany "Przyczepa kempingowa" wykonany jest z suchego profilowanego drewna lub klejonego drewna laminowanego o przekroju 120/185 mm lub 200/185 mm i jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się komfortem i pięknem z dala od zgiełku miasta. Dom jest montowany w zakładzie produkcyjnym i jest całkowicie gotowy do dostawy. W przypadku zysku finansowego (oszczędności na transporcie), dom można szybko zainstalować (1-2 dni) u dealera z transportem do dewelopera lub bezpośrednio na stronie dewelopera.

Plan piętra 1 piętra: Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 15,82 m². Do dyspozycji Gości jest także łazienka połączona o powierzchni 2,6 m². Zewnętrzny taras o powierzchni 17,48 m².


Plan piętra 2 piętra: Na drugim piętrze poddasza domu znajdują się dwie otwarte sypialnie, każda o średniej powierzchni 7 m². Część sypialna znajduje się na poddaszu, dzięki czemu można czuć się przytulnie i komfortowo. Domek mobilny "Caravan" ma izolowany dach i fundament, a także wystrój wnętrz, urządzenia sanitarne i inne udogodnienia niezbędne do komfortowego życia.


Wysokość domu z zewnątrz wynosi 4,3 m. Wysokość sufitu w domu wynosi 2,5 m pod sypialniami i 3,5 m w salonie otwartej drugiej oprawy na pierwszym piętrze, co wizualnie rozszerza przestrzeń. Ten minimalistyczny dwupiętrowy dom mobilny przeznaczony jest do stałego lub tymczasowego zamieszkania osoby lub małej rodziny i posiada wszystkie niezbędne pomieszczenia do pełnego życia.

Klasyczny, minimalistyczny design wynika z jego przeznaczenia, które pozwala domowi harmonijnie wtopić się w otoczenie.


Nasz mobilny dom drewniany to nowe słowo w branży mieszkaniowej! Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz domu na pobyt stały, czy na romantyczny wypoczynek na łonie natury, nasza firma jest gotowa zaoferować Ci idealne rozwiązanie.


Dom "Caravan" to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą żyć w jedności z naturą, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu, jaki zapewnia nowoczesne życie. Dążymy do maksymalnego komfortu naszych klientów, dlatego nasz dom jest wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia do pełnego życia. Domek mobilny "Caravan" to rewolucyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wysokiej jakości i niezawodnego zakwaterowania w harmonii z naturą. Mamy możliwość dodania tarasu, otwartego baldachimu, schodów i zmiany stylu domu, abyś mógł stworzyć idealny dom według własnego gustu. Nasz domek mobilny "Caravan" jest gotowy, aby spełnić Twoje marzenia o komfortowym życiu na łonie natury!


Z prostym wyglądem nie jest to rozklekotany budynek, ale nowoczesny dom energooszczędny z ważnymi możliwościami technicznymi. W porównaniu do małego jednopokojowego mieszkania w tej samej okolicy, ten dom będzie znacznie tańszy.

Domek mobilny "Caravan" wykonany jest wyłącznie z wysokiej jakości drewna, które zapewnia nie tylko piękny wygląd, ale także niezawodną ochronę przed zimnem i wilgocią. Dom wykonany jest wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska i posiada wszystkie niezbędne udogodnienia dla komfortowego pobytu. Tutaj możesz spełnić swoje marzenie o życiu w środku natury!

Domek mobilny "Caravan" ma umywalkę, toaletę, prysznic i kocioł, dzięki czemu można od razu korzystać z naszego domu do życia lub rekreacji na świeżym powietrzu. Okna i drzwi wejściowe są wliczone w cenę, co czyni dom jeszcze bardziej atrakcyjnym i opłacalnym.

Konstrukcja domu może być zmontowana w fabryce i zostanie dostarczona do Ciebie gotowa. Fundament i rurociągi są przygotowywane w zakładzie produkcyjnym. Instalacja na miejscu jest wykonywana przez naszych doświadczonych techników.

Cały proces produkcyjny jest stale monitorowany, co zapewnia najwyższą jakość naszego produktu. Możesz również osobiście kontrolować proces produkcji swojego przyszłego domu mobilnego, aby przekonać się o jego jakości.

Mobilne domy drewniane "Caravan" wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów produkowanych przez naszą firmę. Używamy drewna, które jest szczególnie mocne i trwałe. Każdy etap produkcji kontrolowany jest przez naszą doświadczoną kadrę, co zapewnia najwyższą jakość produktu.

Dbamy o to, aby nasz dom mobilny spełniał wszystkie przepisy budowlane i tolerancje. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów, dlatego kontrola jakości przeprowadzana jest na każdym etapie produkcji. Kupując u nas domek mobilny "Caravan", otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości i niezawodności.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i dajemy gwarancję na nasze mobilne domy drewniane "Caravan". Daje to naszym klientom pełen spokój, że otrzymują produkt najwyższej jakości i niezawodności.

Wybierając mobilny drewniany dom "Caravan" z naszej firmy, możesz liczyć na jego wysoką jakość i niezawodność. Zapewniamy, że nasze produkty są zgodne ze wszystkimi przepisami budowlanymi i tolerancjami, co sprawia, że nasz dom jest najlepszym wyborem dla tych, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem mobilny, piętrowy, drewniany dom "caravan" , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Mobilny dom drewniany

  Przyczepa stacjonarna nie wymaga zgody architekta na instalację na Twojej budowie. Nie wymaga podkładu! Mobilny drewniany domek, można przewozić samochodem i rozładowywać dźwigiem! Kontakty: +48788850978 Dariusz Podalak infogemera@gmail.com - ...
   Mobilny dom drewniany 12x4 metry + taras 3x12 metrów (48 + 36 m²) Dom z dwiema sypialniami 9,63 m², przestronnym salonem 11 m², łazienką 4 m², tarasem 36,3 m². 3,2 metra - wysokość zewnętrzna domu 2,6 metra - wysokość wewnątrz domu Kontakty: ...
   © 2024 Białoruskie Domy Drewniane
   "VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                   

   Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

   Napisz do nas, jesteśmy online!