x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Garaż drewniany szkieletowy: piękny, nowoczesny, niedrogi i prefabrykowany


Garaż drewniany szkieletowy: piękny, nowoczesny, niedrogi i prefabrykowany
Ten garaż ramowy został opracowany przez głównego projektanta naszej firmy


Nowoczesny rynek budowlany jest wypełniony najnowszymi materiałami, z których można zbudować garaż z drewnianą ramą, wystarczy wybrać jego wygląd, aby zbudować garaż z drewnianą ramą na swojej stronie. Drewniany garaż ramowy to jeden ze sposobów na zbudowanie: szybki, wygodny i niedrogi.

Aby zbudować garaż z drewnianą ramą, trzeba będzie wykopać wykop, zasypać żwirem, zbudować płytki fundament o grubości 250-350 mm, używając ramy ze zbrojenia 10-12 mm w dwóch rzędach, zalać betonem i pozostawić na 15 -20 dni (tylko dla płytkiego podkładu pod ramą). Następnie zainstaluj 12 szt. belki 100x100 mm do głównych słupków narożnych i bram. Do opasywania górnego i dolnego pobieramy belki 100x50 mm w ilości 10 sztuk, impregnowane środkiem antyseptycznym z dodatkami przeciwpożarowymi. Do stabilizacji bocznej narożników pionowych i słupków przyściennych do koszenia ograniczamy się do belek 50x50 mm.

Krokwie 2-3 szt. z belki 100x50 mm i połóż skrzynię na dach z belek 50x50 mm po 1-1,20 m. Następnie ściany montuje się z desek lub okładziny, izolację układa się w postaci wełny mineralnej.

Kolejnym etapem budowy drewnianego garażu szkieletowego jest instalacja elektryczna. Całe okablowanie w konstrukcjach drewnianych układane jest w specjalnych metalowych wężach falistych. Gniazda muszą być wyposażone w zawór zabezpieczający przed wnikaniem wilgoci, a klosze do lamp muszą być całkowicie zamknięte. Następnie ściany są osłonięte od wewnątrz dowolnym dogodnym dla Ciebie materiałem, który spełnia zasady bezpieczeństwa pracy w garażu.

Dach do garażu drewnianego szkieletowego dobieramy na podstawie parametrów wytrzymałości, odporności na wilgoć i ceny, która Ci odpowiada. Oferujemy płytki ceramiczne. Bramy do drewnianego garażu ramowego lepiej wybrać spośród tych, które sprawdziły się na rynku (segmentowe lub wahadłowe).
Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

  • Funkcje: :dom z gabinetem
  • Widok budynku: dom parterowy
  • Liczba sypialni: 3
  • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Kolejny wspaniały dom marzeń od firmy ArchiLine w skarbcu do chęci zbudowania drewnianego domu z baru! Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych Przytulna, wygodna, świetna opcja dla dużej rodziny. Miłośnicy przestrzeni nie pozostaną ...
  • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z gabinetem
  • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
  • Liczba sypialni: 5
  • Materiały ścienne: Profilowane belki
Dom z drewna profilowanego — Powierzchnia netto 221m² Duży piętrowy dom z drewna profilowanego 200x150 mm, idealnie będzie pasować dla licznej rodziny. Powierzchnia zabudowy ma 221 m2, natomiast powierzchnia mieszkalna 148,72 m2. Powierzchnia ...
  • Widok budynku: hotel
  • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Budynek centrum innowacji wykonanego z klejonych belek, zbudowany przez firmę Archiline , znajduje się w Sharjah Research Park, który stanie się platformą rozwoju zaawansowanych technologii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Będzie to rozwój ...
© 2022 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!