x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Witraże drewniany dom


Witraże drewniany dom Przed malowaniem Sprawdź stan i naprawy powierzchni drewnianych, które stały się niemożliwe do wykorzystania części budynku i wyeliminować błędy popełnione podczas budowy. Przed rozpoczęciem należy uważnie przeczytać instrukcje na etykiecie.

Powierzchnia powinna być sucha. Temperatury powietrza, powierzchni i farby lub środków konserwujących nie powinna być niższa niż +5 ° C. Wilgotność względna podczas powlekania i podczas suszenia nie powinna przekraczać 80%.

Domów Drewnianych TOP-Projekty

Nie należy malować farbą olejną w godzinach wieczornych, jak rosa wieczorem maty l / film k. Również nie zaleca się malowania w pełnym słońcu.

To jest zawsze zalecane, aby wybrać przyciemniane antyseptyczne, jako bezbarwny niedostatecznie chroni powierzchnię drewna przed promieniowaniem UV.

Wybierz podkład i farba w jednym kolorze.

Umyć strony, uszkodzony skład Homeenpoysto formy rozcieńczyć wodą w stosunku 1:3. Zastosuj rozwiązanie od dołu do góry. Pisząc do wpływów i spłukać dużą ilością wody z pędzlem ruchy w górę iw dół.

Podczas korzystania z Homeenpoysto skład, aby się bronić, jak również achromatophilous powierzchni splash. Należy pamiętać, zwłaszcza podczas malowania antyseptyczne szyb Homeenpoysto - gipohloridny kompozycji, które rozjaśnia drewna.

Zagruntować środkiem antyseptycznym Valtti-Pohyuste nowe tablice lub logi natychmiast, jak tylko dać szansę. W przypadkach, gdy niemożliwe jest tworzenie kolorowych w jednym sezonie, powinny być traktowane powierzchni drewna 2 warstwy podkładu antyseptyczne Valtti-Pohyuste, przyciemniane w kolorze drewna. Tak, będzie zapewnienie ochrony nowych powierzchni drewnianych na okres zimowy przed wpływem wilgoci, pleśni i zgnilizny, jak również promieniowanie UV.

Podczas przetwarzania antyseptyczne powierzchni drewnianych przeszklenia należy pamiętać, że ostateczny kolor powierzchni drewnianych wpływa drewna, jego twardość i oryginalny kolor, a liczba warstw stosowane. Zaleca się, aby test, aby sprawdzić kolor vykrasku!

Antyseptyczne do szklenia powinny być stosowane w sposób ciągły na jednym końcu deski lub kłody w kierunku włókien drewna w celu uzyskania gładkiej wynik końcowy.

Zaopatrzyć się w dużo farby i wymieszać w jednym pojemniku, aby uniknąć różnic w kolorze.

Podczas malowania

Aby uniknąć wilgoci w drewnie starannie uchwytu koniec jako podkład, a l pokrywy / k materiału.

Pamiętaj, że prawdziwy kolor farby można zobaczyć dopiero po wysuszeniu.

Wymieszać farbę przed i podczas malowania. Pisanie antyseptyczne Kolor Satin Valtti nabywać tiksotropowej przed rozpoczęciem pracy.

Do składowania czasowego pędzla można umieścić w plastikowym worku i krawat z nim ostrożnie.

Po malowaniu

Jeśli farba nie jest w pełni wykorzystywany, bank starannie zamknięte, tak że pokrywa do obręczy poszedł do banku. Banku na krótki czas, aby włączyć do góry nogami, z pokrywką szczelnie zamknięte. Należy unikać długotrwałego przechowywania farby w pojemniku niekompletne lub luźno pokryte.

Płynne pozostałości farby zaleca się przejść w miejsce odpadów niebezpiecznych. Puste, suche pojemniki mogą być składowane, zgodnie z lokalnymi przepisami.


Więcej informacji na ten temat:
Przebudowa starej drewnianej stajni na hotel i bar
Drewniany dom «Ulenspiegel» forniru klejonego drewna gotowy do budowy tylko 60 000 zł
Korzyści z surowca drewnianego z okresu zimowego
Niebezpieczne drewniany dom
Strukturalnej ochrony domu drewnianego na wilgoć
Wentylacja w drewnianych domach
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!