x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Drewniany dom w Izraelu


Drewniany dom w Izraelu Domy z drewna cieszą się wielką popularnością w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Europie, a ostatnimi czasy także w Izraelu. Należy podkreślić, że wcześniej w tym kraju budowano tylko nieduże parterowe jednopokojowe domki letniskowe. Dzisiaj wznosi się całoroczne wielopokojowe domy rodzinne. W miasteczkach i na wsiach pojawiają się drewniane domy, które w porównaniu z domami murowanymi maja o wiele więcej zalet.

Domów Drewnianych TOP-Projekty

Korzyści z budowy drewnianego domu w Izraelu.

Na pierwszym miejscu w wielu krajach najczęściej stawia się temat energii, która potrzebna jest do ogrzewania lub ochłodzenia mieszkania. Dom drewniany ma tą zaletę, że sam reguluje temperaturę: w upalne miesiące w domu z drewna panuje chłód i nie odczuwa się gorąca, które panuje na zewnątrz.

Nowoczesne technologie obróbki drewna pozwalają zapomnieć o wielu problemach związanych z procesami korozji drewna, zmianą koloru, pojawieniem się grzybicy itd. Specjalistyczne impregnaty i farby chronią przed insektami, słońcem oraz potrafią w pewnym stopniu zabezpieczyć dom przed pożarem.

Właściciele drewnianych domów znajdują się w bardzo wygodnej sytuacji – ich domy są ekologiczne, a wewnętrzny mikroklimat sprzyja zdrowiu mieszkańców. Dom z drewna nie potrzebuje drogich prac nad elewacją, wystarczy malowanie farbą raz na pięć-siedem lat.

W porównaniu do innych materiałów budowlanych, drewno pozwala na szybką budowę. Współczesne drewniane domy są wytrzymałe i niezawodne. Ważną osobliwa cechą jest – wysoka wytrzymałość przed wstrząsami sejsmicznymi.

Design domów drewnianych nasi klienci zawsze wybierają sobie sami. Można zmienić istniejące projekty i dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Wybudować dom z drewna można o wiele szybciej niż murowany. Gotowy zestaw montuje się od jednego tygodnia, do kilku miesięcy – w przypadku dużych willi. Do Izraelu drewniany dom przywozi się w zestawie. Na budowie pracuje od trzech do pięciu pracowników. Koszt budowy drewnianego domu „pod klucz" wynosi 1000 – 1500 $ za m2.


Więcej informacji na ten temat:
Przebudowa starej drewnianej stajni na hotel i bar
Drewniany dom «Ulenspiegel» forniru klejonego drewna gotowy do budowy tylko 60 000 zł
Korzyści z surowca drewnianego z okresu zimowego
Niebezpieczne drewniany dom
Strukturalnej ochrony domu drewnianego na wilgoć
Witraże drewniany dom
© 2024 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!