x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom drewniany z dachem membranowym PCV, projekt "Nadzieja" 182 m²


Dom drewniany z dachem membranowym PCV, projekt "Nadzieja" 182 m²
Drewniany dom "Nadzieja" to nowoczesny dom z płaskim dachem, który może pasować do każdego obszaru: czy to prywatnego sektora miasta, czy miejsca w pobliżu otwartego zbiornika. Ten domek z łatwością pomieści 4-6 osobową rodzinę.
.....................................................................................................................................................................................................

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Numer piętra:2Liczba sypialni3
Przestrzeń życiowa44,32 m2Powierzchnia wszystkich kondygnacji:167,56 m2
Powierzchnia tarasu i balkonu:51,38 m2Powierzchnia dachu:220 m2
Obszar zabudowany:200 m2Cena £:na prośbę
Materiał ściany:Belki profilowane klejone (180x185 mm) *
Materiał dachu:Membrana PVC *
Fundacja:Ruszt palowy z płytą monolityczną *
Okno:Z drewna *
* Materiały mogą się różnić w zależności od życzeń klienta


PLAN DOMU:
.
Na parterze znajdują się: wiatrołap, hol wejściowy, pomieszczenie z piecem, węzeł sanitarny, garderoba, sypialnia, obszerna kuchnia-salon z wyjściem na taras:
.

.
Na drugim znajdują się 2 sypialnie, łazienka i pomieszczenie gospodarcze:
.
.
KRÓTKI OPIS:
.
Dom drewniany z płaskim dachem „Nadzieja" to wyjątkowy, nowoczesny wygląd, oszczędność materiałów i piękny dom za mniejsze pieniądze. Ze względu na specyficzny system projektowania i unikalne technologie stworzono indywidualny wygląd. Firma "ArchiLine" posiada bogate doświadczenie w budowie domów z płaskim dachem, autorskie podejście, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i przyspieszyć proces budowy. Budowa domu z płaskim dachem jest szybka, ekonomiczna i piękna.
.
WYGLĄD:
.

.
DOM NA ETAPIE PROJEKTOWANIA:.
.

.

.
DOMOWA WYCIECZKA FOTOGRAFICZNA:
.
Przytulna kuchnia-salon to miejsce, w którym można spędzać rodzinne wieczory, hałaśliwe przyjęcia lub po prostu odpocząć podziwiając widok z okna:

.

.
W pomieszczeniach sanitarnych pierwszego i drugiego piętra znajdują się: kabina prysznicowa, umywalka i muszla klozetowa. Nie ma też problemów z wykończeniem, w drewnianym domu bez problemu można położyć płytki na ścianach i podłodze:

.

.
Sypialnia na pierwszym piętrze jest bardzo przytulna. Ścianom z drewna można nadać niemal dowolny kolor, zachowując jednocześnie ich fakturę drewna.

.
CO PODGRZEWAĆ?
.
Kwestia ogrzewania staje się często jednym z głównych problemów w projektowaniu i budowie, zwłaszcza jeśli gaz nie jest dostarczany na wybrane miejsce. Komfortowa temperatura zimą i latem bez gazu? Jest to możliwe, jeśli używasz pompy ciepła. Ten system w połączeniu z ciepłą podłogą i listwą przypodłogową z ciepłą wodą rozwiązuje problem ogrzewania.
Koszt systemu grzewczego „pompa ciepła" jest niższy niż koszt układania gazu na dużą odległość. Montaż unikalnego systemu grzewczego można przeprowadzić równolegle z produkcją i budową domu.


Widok budynku
dom dwukondygnacyjny
Liczba sypialni
3
Materiały ścienne
Warstwowo klejone
Funkcje:
dom z płaskim dachem, dom z tarasem


Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

 • Funkcje: :dom pokryty strzechą
 • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
 • Materiały ścienne: Bale okrągłe
Dworek z bali suchej trzciny dachowe, 107 m² Drewniany dom projekt podając lub domku letniskowego. Aby skrócić czas budowy drewnianego domu zalecają stosowanie suszenia technicznych drewna, które prawie nie da skurcz i pozwolić, aby zakończyć nawet ...
 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Profilowane belki
Drewniany dom w stylu chalet parterowy 141m2 Drewniany parterowy dom w stylu chalet suchej profilowanego drewna (sklejki, okrąglaków) "Dom 141" projektu - o łącznej powierzchni 141 m² Bardzo ciekawy projekt - zwięzły, prosty, przestronne i ciekawe. ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z gabinetem, :dom z balkonem
 • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
 • Liczba sypialni: 2
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Dom z drewna całoroczne Jaki powinien być dom na wsi? Aby odpowiedzieć na to pytanie będzie musiał wymienić tuzin warunki, które nie od razu przychodzą do głowy, albo użyć jako przykład projektu "Russian Grove", który jest oferowany przez naszą ...
© 2022 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!