x
≡ Menu
O firmie Projekty Kontakt

Dom drewniany z dachem membranowym PCV, projekt "Nadzieja" 182 m²


Dom drewniany z dachem membranowym PCV, projekt "Nadzieja" 182 m² Drewniany dom "Nadzieja" to nowoczesny dom z płaskim dachem, który może pasować do każdego obszaru: czy to prywatnego sektora miasta, czy miejsca w pobliżu otwartego zbiornika. Ten domek z łatwością pomieści 4-6 osobową rodzinę.
.....................................................................................................................................................................................................

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Numer piętra:2Liczba sypialni3
Przestrzeń życiowa44,32 m2Powierzchnia wszystkich kondygnacji:167,56 m2
Powierzchnia tarasu i balkonu:51,38 m2Powierzchnia dachu:220 m2
Obszar zabudowany:200 m2Cena £:na prośbę
Materiał ściany:Belki profilowane klejone (180x185 mm) *
Materiał dachu:Membrana PVC *
Fundacja:Ruszt palowy z płytą monolityczną *
Okno:Z drewna *
* Materiały mogą się różnić w zależności od życzeń klienta


PLAN DOMU:
.
Na parterze znajdują się: wiatrołap, hol wejściowy, pomieszczenie z piecem, węzeł sanitarny, garderoba, sypialnia, obszerna kuchnia-salon z wyjściem na taras:
.

.
Na drugim znajdują się 2 sypialnie, łazienka i pomieszczenie gospodarcze:
.
.
KRÓTKI OPIS:
.
Dom drewniany z płaskim dachem „Nadzieja" to wyjątkowy, nowoczesny wygląd, oszczędność materiałów i piękny dom za mniejsze pieniądze. Ze względu na specyficzny system projektowania i unikalne technologie stworzono indywidualny wygląd. Firma "ArchiLine" posiada bogate doświadczenie w budowie domów z płaskim dachem, autorskie podejście, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i przyspieszyć proces budowy. Budowa domu z płaskim dachem jest szybka, ekonomiczna i piękna.
.
WYGLĄD:
.

.
DOM NA ETAPIE PROJEKTOWANIA:.
.

.

.
DOMOWA WYCIECZKA FOTOGRAFICZNA:
.
Przytulna kuchnia-salon to miejsce, w którym można spędzać rodzinne wieczory, hałaśliwe przyjęcia lub po prostu odpocząć podziwiając widok z okna:

.

.
W pomieszczeniach sanitarnych pierwszego i drugiego piętra znajdują się: kabina prysznicowa, umywalka i muszla klozetowa. Nie ma też problemów z wykończeniem, w drewnianym domu bez problemu można położyć płytki na ścianach i podłodze:

.

.
Sypialnia na pierwszym piętrze jest bardzo przytulna. Ścianom z drewna można nadać niemal dowolny kolor, zachowując jednocześnie ich fakturę drewna.

.
CO PODGRZEWAĆ?
.
Kwestia ogrzewania staje się często jednym z głównych problemów w projektowaniu i budowie, zwłaszcza jeśli gaz nie jest dostarczany na wybrane miejsce. Komfortowa temperatura zimą i latem bez gazu? Jest to możliwe, jeśli używasz pompy ciepła. Ten system w połączeniu z ciepłą podłogą i listwą przypodłogową z ciepłą wodą rozwiązuje problem ogrzewania.
Koszt systemu grzewczego „pompa ciepła" jest niższy niż koszt układania gazu na dużą odległość. Montaż unikalnego systemu grzewczego można przeprowadzić równolegle z produkcją i budową domu.


Widok budynku
dom dwukondygnacyjny
Liczba sypialni
3
Materiały ścienne
Warstwowo klejone
Funkcje:
dom z płaskim dachem, dom z tarasem


Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Najlepsze projekty domów drewnianych ≈ 1000 €/m²

 • Funkcje: :dom z tarasem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 2
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Nadal nie wiesz, jaki jest pierwszy krok do realizacji swojego marzenia o drewnianym domu? ArchiLine Log Houses może dać ci jednoznaczną odpowiedź - zacznij od projektu! Typowy projekt domu z drewna klejonego warstwowo - 100-120 m2 Pomysły ...
 • Funkcje: :dom z gabinetem
 • Widok budynku: dom parterowy
 • Liczba sypialni: 3
 • Materiały ścienne: Warstwowo klejone
Kolejny wspaniały dom marzeń od firmy ArchiLine w skarbcu do chęci zbudowania drewnianego domu z baru! Typowy projekt domu z drewna - 80-90 metrów kwadratowych Przytulna, wygodna, świetna opcja dla dużej rodziny. Miłośnicy przestrzeni nie pozostaną ...
 • Funkcje: :dom z tarasem, :dom z gabinetem
 • Widok budynku: dom dwukondygnacyjny
 • Liczba sypialni: 5
 • Materiały ścienne: Profilowane belki
Dom z drewna profilowanego — Powierzchnia netto 221m² Duży piętrowy dom z drewna profilowanego 200x150 mm, idealnie będzie pasować dla licznej rodziny. Powierzchnia zabudowy ma 221 m2, natomiast powierzchnia mieszkalna 148,72 m2. Powierzchnia ...
© 2022 Białoruskie Domy Drewniane
"VIVOS" Białoruskie Domy Drewniane 05-126 NieporętKąty Węgierskieul. Bagienna 46D
                                                

Witryna jest obsługiwana przez Nestorclub.com

Napisz do nas, jesteśmy online!